reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

zielona znając opinię innych mam co rodziły Sn i miały cesarkę opowiedziały się za tym, że gorsza jest cesarka po prostu dłużej pocierpisz ale na pewno dasz radę. Najważniejsze aby dziecko było zdrowe.
 
reklama
Jestem za :-) Inaczej bym musiała się autobusami tłuc...ale oczywiście demokratyczne głosowanie jest ;-)



Nie bój się...sama cesarka nie jest zła ;-) Ale jak zejdzie znieczulenie...no nie ukrywam, że jest ok, bo boli jak cholera, ale jak będziesz dużo chodzić toszyciej dojdziesz do siebie.
I ja się bałam cesarki :tak: No i bez faceta cały poród :-( ale liczy się dzidzia i zdrowie zarówno jej jak i Twoje :tak:


kiedy to było...poczytaj sobie jakąś książkę :-)
mi to obojetne tk czy tak musze sie tluc autobanem takze...:/
 
Mam pytanie.Ile dni czekałyście na PESEL?Mężowi powiedzieli że 3 tyg ale czy 21 dni czy może być kilka wcześniej?bo jak 21 to u mnie przypada 1.10. a do końca września muszę złożyć wnioski na rodzinne.
 
Hej Anita :) Jasne że możesz dołączyć :-) witamy :-)

Monika ja czekałam długo na PESEL :eek: nie wiem czemu, bo zazwyczaj dostaje się szybko...

Laski pogoda się nam zgorszyła ;/
 
reklama
Anita zapraszamy.

Strasznie zimno się zrobiło i co z naszym spotkaniem chyba poczekamy na lepszą pogodę może w następnym tyg się polepszy.

Pozdrawiam
 
Do góry