reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Witam. Moje Dziecko nie dostało się do przedszkola. Twoje również? TO JUŻ NIE PROBLEM!!!
Od 1 września 2010 roku rusza w Toruniu nowy Punkt Przedszkolny. I co najważniejsze, mamy jeszcze wolne miejsca.

Punkt Przedszkolny Mały Wielki Świat mieści się przy ulicy Św. Antoniego 16A w Toruniu. Jest to miejsce ze wszech miar przyjazne Dziecku - bo to właśnie Ono jest tu najważniejsze. Oprócz standardowych zajęć dostępnych w każdym Punkcie Przedszkolnym proponujemy autorskie zajęcia rozwijające nasze Maluszki. Poprawimy koncentrację i umiejętność zapamiętywania na zajęciach z technik pamięciowych, pozbędziemy się nadmiaru energii na warsztatach tańca współczesnego a dla najbardziej aktywnych - dziecięca Capoeira. Proponujemy również interesujące warsztaty dla Rodziców. W miłej atmosferze spotykać będziemy się z uznanymi lekarzami (pediatra, ortopeda, logopeda, stomatolog, dietetyk etc.) - a wszystko po to, aby móc zapytać specjalistę o wszystkie nurtujące nas problemy. A to tylko część atrakcji...

Warto również dodać, że w dniach 23-27 sierpnia 2010 Punkt Przedszkolny Mały Wielki Świat zaprasza na Dni Otwarte. Wstęp oczywiście bezpłatny. Zapraszamy całe Rodziny w godzinach 15.30-18.30.Więcej informacji również pod numerem 511 38 38 36 lub Mały Wielki Świat - Nowy Punkt Przedszkolny
 
reklama
Monia trzymam kciuki :***

Kasiuch no pewnie że zapomniałyśmy:-p:-p:-p napisz jak wesele :tak:gratulacje ząbka- a jak młody to znosi ??? bo u nas ząbkowanie ciężkie :baffled:

a tak ogólnie to git, nie mam na nic czasu ale to akurat nic nowego :-D

Dziewczyny znacie jakąś dobrą i tanią dentystkę ? Muszę się wybrać ale krucho z kaską i muszę znaleźć kogoś naprawdę taniego.
 
Paulina Ty studiujesz? Bo już zapomniałam. Ale możesz się zapisać na Gagarina do UMK-owskich dentystów - są świetni :tak: ja chodzę do Zmysłowskiego i jak na razie nic mnie nie bolało ;-)
 
Monia trzymam kciuki :***

Kasiuch no pewnie że zapomniałyśmy:-p:-p:-p napisz jak wesele :tak:gratulacje ząbka- a jak młody to znosi ??? bo u nas ząbkowanie ciężkie :baffled:

a tak ogólnie to git, nie mam na nic czasu ale to akurat nic nowego :-D

Dziewczyny znacie jakąś dobrą i tanią dentystkę ? Muszę się wybrać ale krucho z kaską i muszę znaleźć kogoś naprawdę taniego.
no nietsety tez ciezko, problemy ze snem, marudzenie..milion pobudek w nocy, masakra:/
a co do dentysty niestety nie pomoge:/
a na weselu ok, Olek spal obok sali weselnej kazdy go przykrywal, i poszlam spac o 6.30:p
 
Taa za Od Nową :tak:
Zawsze możesz iść z rana (tak o 6 już tam być) z bólem zęba i przyjmą Cię bez problemu (nawet jeśli nie skręca Cię z bólu, ale masz konkretny problem):tak: Założą Ci kartę od razu i potem lekarz Ci zapiszę wizytę :-) JA tak robię i zawsze mam szybko następne wizyty :-)
 
reklama
Do góry