reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

ale fajnie będzie kokoszka - chociaż ciiiiiiiiii - bo bedzie chłopas jeszcze z małym ptaszkiem i co - :p

a to dla fanek mojego kota :)





jak znajde więcej to wstawię :p









 
reklama
8.gif
 
Mikka special for us :)) :-D

Zielona gratuluję dziewojki :-)

Ja na wieś do rodziców dziś jadę ;-) no i idę angola zaliczać again:confused2:
 
zielona, rechot widzę, że nie jestem sama z problemami o pracę :-(( smutne to wszystko ale rzeczywiste.
Ja planuję przedłużyć sobie macierzyński zwolnieniami + urlop do 7-8 msc jakoś się poturlam, a później może sobie coś znajdę innego między czasie. A opieka nad dzieckiem znów ten sam problem ja niestety rodziny w Toruniu nie mam jestem zdana na samą siebie. Składaliśmy papiery do żłobka ( moja Natalka od 10 msc życia się tam wychowała do 3,5 lat) ale odrazu nam kierowniczka powiedziała, że nie ma szans tyle jest chętnych :-(( i tez będę zdana na niańkę i tu następny dylemat, żeby znaleźć jakąś miłą przede wszystkim uczciwą bo już historyjek na temat nań też się nasłuchałam.

a nie myślałaś o prywatnym żłobku?? są tańsze niż niania (niestety droższe niż państwowe) a panie świetnie się maluchami zajmuję - wiem bo moja Weronisia chodzi do takiego i ani razu nie płakała, nie była odparzona itp.

A tak poza tym to nie mam czasu żeby częściej coś napisać, ciągle praca i dom :) Czasami to ledwo daję radę, a ostatnio moja Mała kiepsko sypia bo wychodzą jej kolejne ząbki i chce żeby ją tulić.
 
Ostatnia edycja:
Zielona - gratuluję dziewczynki! Masz już jakiś pomysł na imię?
Rechot - heheh - co za kociak!
Monika - czy Ty już rozpakowana, czy też czekasz do urodzin? Dobrze, że nie ma już takich upałów, dopiero byś się umęczyła!
Malinka - dziękuję za słowa wsparcia, w tym tygodniu robimy kontrolnie morfologię i mocz i się okaże... Mam nadzieję, że wyniki będą lepsze!
Mikka - ja też jestem czerwcową mamą :))
bobomama - witaj na piernikowym wątku
Ita - podjęłaś już decyzję co robisz po macierzyńskim? Ja po macierzyńskim mam jeszcze urlop wypoczynkowy i muszę wrócić do pracy. Bez mojej pensji nie damy rady bo ona prawie cała idzie na spłatę kredytu mieszkaniowego, tak więc nie mam wyboru.

Pogoda nieco dziś ładniejsza więc jak tylko się Nelcia obudzi to czmychamy na spacerek! Powiem Wam, że od czasu kiedy stwierdzono u Kornelci skazę i jestem na diecie eliminacyjnej to ona się bardzo zmieniła i jest taka super grzeczniutka i kochana. To już nie jest ta maruda, którą miałam kilkanaście dni temu. Dodatkowo udało się nam już wyrobić jako taki rytm dnia, szczególnie jeżeli chodzi o wieczór, noc i przedpołudnie. Popołudniami jest różnie - bo to jej czas maksymalnej aktywności. Wieczorkiem jednak już jak w zegarku kąpanie, karmionko i spanie. Dzięki temu, że wszystko się ładnie udaje zaczęłam chodzić wieczorami na basen, a tatuś bez problemu zostaje z Małą! Ale mi te wyjścia dobrze robią!

Mamy już też ustalone termin chrztu - ostatecznie padło na 19 września i już się głowie jak ja pomieszczę gości w domu, bo o zrobieniu poza domem gościny nawet nie myślę.
 
reklama
Zielona gratulacje parka się udała jak u mnie:-)) poza tym też mam teściów na mazurach
madziapm słyszałam o kilki takich żłobkach jak będzie trzeba to Damianka tam puszczę też wolę żłobek niż nianie.
rechot jeszcze chcę kotów:-)) a o takim jednym żłobku słyszałam na innym forum poczytaj, rusza od września
NOWY KLUBIK MALUCHA - TORUN - Toruń- Kącik Rodziców i Dzieci - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
kasiuch to napewno się wyszalałaś
lencja
a Ty robiłaś testy z krwi dla kornelci??
monika373 powodzenia
luuuzna a ty już na pewno po zdanym egzaminie. Gratulacje

Ja mam chrzciny 22 sierpnia właśnie w piątek wyjeżdżamy na 2 tyg bo chrzciny są u mnie w domu rodzinnym. W Toruniu niestety też byśmy się nie pomieścili. Po chrzcinach jak będzie ładnie pojedziemy nad morze. Już się nie mogę doczekać.
 
Do góry