reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
ja tak jak pisałam ten i przyszły tydzień mam popołudniówki, poza wtorkiem, więc może we wtorek ??? tak około 16 ???

luuuzna a może to ząbki ?
 
ja tak jak pisałam ten i przyszły tydzień mam popołudniówki, poza wtorkiem, więc może we wtorek ??? tak około 16 ???

luuuzna a może to ząbki ?

Możliwe bo wczoraj miał tylko w dzień temp wysoką, a wieczorem już nie :szok:

Mi pasuje wszystko byleby się spotkać :p Chyba że mi coś nagle wyskoczy, ale to już vis maior ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie :-)
Wczoraj byłyśmy na szczepieniu, Kornelka je źle zniosła bardzo krzyczała, wręcz histerycznie i wczoraj cały dzień była marudna, płaczliwa i na każdą czynność wykonywaną przy niej reagowała panicznym krzykiem, nawet spokojnie jej przewinąć nie mogłam.. :szok::no::no: Oj to był ciężki dzień, na szczęście nockę przespała ładnie.

Wczoraj na badaniu lekarka powiedziała mi, że mała ma nieco zasiniałą skórę:baffled: (w sumie za kolor skóry dostała o 1 punkt mniej) orzekła, że to może wadę serca oznaczać i zaleciła konsultację u kardiologa. Przyznam, że nie bardzo wiem, gdzie ją zarejestrować.. Możecie polecić dobrego kardiologa dziecięcego?
 
Do góry