reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
kochane lasencje dziekuje że byłyście :) kofane jesteście ja miałam takiego stresa że nic z tej mszy nie pamietam tylko pamietam jak sie zaczeło jak ksiądz wzioł tomka i jak oddał nic wiecej





 
hehee, a mi glupio ze kwiatka nie mialam:(
kochana pieknie wyszlo Tomeczek grzeczny jak nic! tylko jeknal sobie!!!!
i mowilam ci nie martw sie! ja mialam tak samo, tylko myz olkiem wyszlismy szybciej zeby sie kimnal na dworzu i nie marudzil w kosciele, a ten co? nie dosc ze wogole nie zasnal, to jeszcze zrobil kupala, a do tego ulal na pol koszuli, to poszlismy go przebrac itd do zakrystii, idzimy obok kosciola do glownego wejcia, i slyszymy ze juz graja!!!!!!!! not to biegeiem , na wariata, ale zdazylismy, ja z tego wszystkiego kurtke w zakrystii zostawilam, zauwazylam to dopiero po mszy jak juz na obiad mielismy jechac, mowie ci jaja jak berety, !
i tez nic nie pamietam! dopiero zobaczy;am jak to leci dzisiaj!
hehe nie jestes sama w nerwach:*
 
a Wy dziewczyny jeszcze na macierzyńskim, wychowawczym, urlopie czy już wróciłyście do pracy???
Ja juz sobie wyliczyłam, ze po wykorzystaniu macierzyńskiego i urlopu będę musiała wrócić 31 grudnia do pracy:-)) i już się martwię co zrobić pracę mam w Bydgoszczy nie uśmiecha mi się tam jeździć.
 
reklama
kochana kfiatek był od Luuuziorka piekny a cieszę się że wogóle byłaś i że delegacja BB sie udałą :p

Proszę :-) Cieszę się, że się podoba :-) Ja po niego się cofnęłam specjalnie i się spóźniłam przez niego :-D Ale stałam w drzwiach, jak ksiądz pytał o imiona dzieci :)) Więc zdążyłam uff :))
Delegacja 1 klasa :-) No i dzieciaki grzeczne były. Słyszałaś jak Alan chciał przegadać księdza czasami? Albo miał wybuchy radości?:-D Nigdy jeszcze nie uspokajałam radosnego dziecka :-D
Aha i baardzo jesteś podobna do taty :-D Nie wyprzesz się go ;-)
Najlepsze było, jak podeszliście do chrzcielnicy, a wokół Was zebrali się fotoreporterzy :-D i tylko czekali na chwilę :-D

a Wy dziewczyny jeszcze na macierzyńskim, wychowawczym, urlopie czy już wróciłyście do pracy???

studia :-D
 
Do góry