reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
hey babeczki i babole :p
ja jakaś dziwnie zalatana nadal w niedziele chrzciny :))) niedlugo wracam do pracy więc już wogóle będzie sajgon niesamowity

tomaszke zaczyna nam wcinać obiadki :) marchewa rządzi :)))) na sen kaszeczka o smaku jabłuszkowym :)))

pochwale się że wczoraj się walnełam na solar jaaaaaaaa wracam dożycia matko jedyna jak było przyjemnie się wygrzać :))) w piatek amam sobie zamiar zaliczć kosmetyczkę :))) ja chyba padne z nadmiaru luksusu :))) zeby mi się tylkow duuupie nie poprzewracało he he he he

jeśli chodzi o termin to może jakiś piątek czy sobota ???? ale nie wiadomo jak to będzie z tą naszą polską pogodą :(
narazie jest w miarę :)

witam nowe mamy i trzymam kciuki za nasz brzuchatki :))) słyszałyście że na patologii I jest remont wsztskie baby rzucili na ?II podobno takiego przepełnienia jeszcze nie było masakra jakaś :(
 
No przeciez niedawno robili tam remont, mam nadzieję, że jak ja bedę musiała skorzystać to się juz wszystko tam wyremontuje heheh
 
To prawda patologia nr I w remoncie. Zaliczyłam tam 1 dzień. Wolne miejsca jeszcze były i przyjmowali wszystkie kobitki w ciąży;-))a wysłali mnie tam bo wody mi odeszły, a akcji porodowej jeszcze nie czułam. Poleżałam tam parę godzin i urodziłam:-))
 
hey babeczki i babole :p
ja jakaś dziwnie zalatana nadal w niedziele chrzciny :))) niedlugo wracam do pracy więc już wogóle będzie sajgon niesamowity

tomaszke zaczyna nam wcinać obiadki :) marchewa rządzi :)))) na sen kaszeczka o smaku jabłuszkowym :)))

pochwale się że wczoraj się walnełam na solar jaaaaaaaa wracam dożycia matko jedyna jak było przyjemnie się wygrzać :))) w piatek amam sobie zamiar zaliczć kosmetyczkę :))) ja chyba padne z nadmiaru luksusu :))) zeby mi się tylkow duuupie nie poprzewracało he he he he

jeśli chodzi o termin to może jakiś piątek czy sobota ???? ale nie wiadomo jak to będzie z tą naszą polską pogodą :(
narazie jest w miarę :)

witam nowe mamy i trzymam kciuki za nasz brzuchatki :))) słyszałyście że na patologii I jest remont wsztskie baby rzucili na ?II podobno takiego przepełnienia jeszcze nie było masakra jakaś :(
nie wiedzialam z eremontuja..... a gdzie robicie chrzciny?tzn w jakim kosciele?
To prawda patologia nr I w remoncie. Zaliczyłam tam 1 dzień. Wolne miejsca jeszcze były i przyjmowali wszystkie kobitki w ciąży;-))a wysłali mnie tam bo wody mi odeszły, a akcji porodowej jeszcze nie czułam. Poleżałam tam parę godzin i urodziłam:-))
ja jak rodzilam to bylam sama na porodowce za to 2 stycznia oddzial byl tak przepelniony ze laski rodzace musialy czekac na sale porodowe!
 
no chrzciny będą u Paulinów teraz w niedziele, chrzcimy małego prze zanurzenie wiec jakaś atrakcja podobno przepięknie to wygląda :) i wydaje mi się jakieś takie wyjątkowe :)))
 
ooo widze ze paulini maja powodzenie bo my tez u paulinow tylko ze 13.06 robilismy, ale wzielismy przez polewanie bo nam maly chorowal na zapalenie oskrzeli i pluc i wolelismy nie ryzykowac, tym bardziej ze nie bylo cieplo, czekam na fotki bo sama jestem ciekawa jak to wyglada, a pieknie bedzie na pewno, ja to i tak mialam stres i bez zanurzania!
 
Paulini? Mmm skąd to znam :-D
Kasia chrzciliście w moje urodziny :) Ania powodzenia i nie stresuj się :-D My przez zanurzenie nie mieliśmy, bo środek zimy był ;-)

MIKKA GRATULACJE :-) Wstaw zdjęcie maleństwa :-)
 
reklama
Do góry