reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Luzzna jak tam Alanek jak zdrówko?????trzymam za was kciukaski na pewno bedzie ok

mały spi ładnie ssie butle ja ucze sie organizowac sobie czas i prace zeby sie wyrabiac, ma juz swoje nawyki i godzinki aktywne ze nie spi i chce zeby sie z nim pojojczyć i pogadac do niego jest przesłodki, ja próbuje się ogarnąć i jakoś poukładać swoje macierzyństwo, brakuje czasu jak narazie na wszytko ale nie jest źle, myśle że z dnia na dzień idzie nam coraz lepiej....

pozdrawiam

Rechot dzięki jakos lepiej już i katarek ustępuje :tak:
I zobaczysz ogarniesz się - potrzeba czasu do tego! I śpij razem z małym, jak budzi się często ;)

Hej dziewczyny! Mój Mały btydzien temu przechodził gorączkę trzydniową i miał po nie wysypke. Teraz od niedzieli ma kaszelek i katar. Tez się dusi, szczególnie rano i wieczorem gdy mu wszystko zalega w gardełku. Odsysam mu aspiratorem, ale tak jak napisała wczesniej Luuzna niewiele to daje bo i tak dalej mu żęzi. Mam nadzieję, że szybko to kolejne choróbsko przejdzie. Zrobiła się ładniejsza pogoda i więcej maluszków choruje.

właśnie taka pogoda i od razu plaga chorowitych dzieci...niech ta wiosna już idzie, bo okropna taka pogoda!
 
reklama
Laski jeśli macie czas i ochotę zapraszam Was na rowery 20 marca:-) Stowarzyszenie mojego T organizuje takie akcje rowerowe. Przejazdy odbywają się co roku i co rok przybywa nowych rowerzystów :)
Nie brakuje też dzieci na swoich małych rowerkach:-D
Przejazd odbywa się pod okiem policji i straży miejskiej, która czuwa nad bezpieczeństwem. Nie brak też ratowników medycznych (ale Ci akurat nie przydali się jeszcze!)

Więc jeśli któraś ma rower, zapraszam :-) Możemy się wtedy poznać, bo ja będę:tak:

więcej informacji na :
http://rowerowytorun.com.pl/
 
Witam wszystkie toruńskie mamy!
Planuję otworzyć Klub Malucha, dla dzieci od 6m-cy do 4 lat, na toruńskim podgórzu. W związku z tym chciałabym się dowiedzieć czy jest zainteresowanie takim miejscem w tej okolicy.
W klubie będą prowadzone także zajęcia dodatkowe (m.in. rytmika, plastyka, zajęcia z logopedą) z możliwością zapisania brzdąca wyłącznie na takie zajęcia, bądź opieka na godziny.
Czekam na odpowiedzi oraz wszelkie sugestie.
Pozdrawiam,
Ania
 
Tosia potrzeba jak najwiecej takich miejsc, bo teraz idzie wyż, rodzą dziewczyny z lat 80-tych. Z tego co wiem to na Podgórzu sa tylko 2 przedszkola publiczne, a jak wiemy Podgórz się bardzo rozbudował, więc myślę, że chętne mamy napewno się znajdą. Ja akurat nie jestem z Podgorza, ale juz martwię się co będzie za 2 lata gdy mojego małego będę chciała posłać do przedszkola.
 
W DNIU KOBIET

Przyjmij życzenia Babo kochana,
od drugiej Baby z samego rana.
Niech Twój Dzień cały będzie radosny,
trzymaj się Babo, aby do wiosny!:-)))
 
reklama
Laski jeśli macie czas i ochotę zapraszam Was na rowery 20 marca:-) Stowarzyszenie mojego T organizuje takie akcje rowerowe. Przejazdy odbywają się co roku i co rok przybywa nowych rowerzystów :)
Nie brakuje też dzieci na swoich małych rowerkach:-D
Przejazd odbywa się pod okiem policji i straży miejskiej, która czuwa nad bezpieczeństwem. Nie brak też ratowników medycznych (ale Ci akurat nie przydali się jeszcze!)

Więc jeśli któraś ma rower, zapraszam :-) Możemy się wtedy poznać, bo ja będę:tak:

więcej informacji na :
Stowarzyszenie Rowerowy Toruń - Torun na rowerze - rower w mieście - Toruń i rower - aktualności
Oj ja to bym z chęcią pojechała ale teraz to nic z tego.. Powoli zaczynam czuć wiosenkę to od razu pojawia się myśl coby na rowerek wyskoczyć,a tu przez najbliższe kilka miesięcy jeszcze nic z tego.

W ogóle to mam humorek nie halo, podczas ostatniej wizyty gin zdiagnozował początki gestozy co wcale a wcale mi się nie podoba. Mam więc zakaz aktywności fizycznej, o basenie mogę już tylko pomarzyć, ale cóż z zatruciem ciążowym żartów nie ma. Póki co mierzymy ciśnienie, dostałam leki na jego obniżenie zobaczymy co dalej. Jutro muszę pójść zrobić test glukozy i już się boję o jego wynik... Jeszcze 3 miesiące - oby szybko minęły!
 
Do góry