reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Tak więc:
Kombinezon ma odpinane buciki i rękawiczki , a na kapturze są świetne uszole :-) w środku podszewka wykonana z bawełny (bardzo miłe w dotyku ) na zewnątrz chroniący przed wiatrem materiał (bardzo się przydał w wietrzne dni). Zapinany na zamek od kroku i dodatkowo są dwa rzepy.

Misiu firmy GAP ma kolor ciemnogranatowy (sorry za zdjęcia ale komórka robiłam, bo aparat pożyczyłam dziś...Bardzo podobaja mi się stópki niedźwiedzia na nóżkach i uszka na kapturze. Na metce jest rozmiar 3-6 miesięcy (NA moim Alusiu leżał dobrze do rozmiaru 74). BArdzo miły 'włochaty' materiał. Spodnie na gumkę, bluza na zamek - na bluzie wyszyty mały misiaczek

Ogólnie przydały się bardzo na spacerki. Jak pisałam kupiłam je ze sklepu i tylko Aluś je używał.
Jakby któraś była zainteresowana to pisać ;)
 

Załączniki

  • DSC00257..jpg
    DSC00257..jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC00258..jpg
    DSC00258..jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 18
reklama
No i misiek ;)
 

Załączniki

  • DSC00262..jpg
    DSC00262..jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 18
  • DSC00260..jpg
    DSC00260..jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 18
Co ta zima znowu w naszym mieście robi??
Co do moich problemów - to ciąg dalszy.... glukoza 50 g po godzinie wyszła mi144 norma jest do 140, dziś się okaże co gin zadecyduje. pewnie dostanę skierowanie na obciążenie 75g, ono jest testem diagnozującym i po nim okaże się co dalej...
Luuuzna - ja przez tydzień pomiarów w domu miałam wysokie ciśnienie, gin zwracał uwagę szczególnie na tę drugą wartość czyli ciśnienie rozkurczowego, które często wynosi 90, po lekach to się nieco stabilizuje. Dodatkowo bardzo puchną mi ręce i stopy, o założeniu kozaczków zapinanych na zamek mogę pomarzyć noga przestała mi się mieścić, tak samo nie ma mowy o założeniu obrączki. No i mam problemy z wagą, do początku 6 miesiąca przybyło mi 5 kg, a w ciągu 6 miesiąca kolejne 5. 5kg na miesiąc to już konkretny przyrost:szok: Na cale szczęście nie mam białka w moczu, bo to już byłoby bardzo nie halo.
Niech ten czas do czerwca mija jak najszybciej :-)
Zielona2909 - dzięki! Życzenia zdrowia przydadzą się jak najbardziej;-)
Rechot1sb - jak po wizycie położnej?Ciekawa jestem tej dyskusji o szczepieniach, trochę ostatnio o tym rozmawiamy...
 
Lencja - Ja też miałam duuże obrzęki, ale jakoś nie martwiły mnie bardzo...wyniki moczu zawsz były w normie, krew też. Mialam niestety GBSa dodatniego i musieli mi antybiotyk podać przed porodem. Na szczęście mały nie zaraził się podczas porodu dzięki temu antybiotykowi:tak: A przytyło mi się też konkretnie:-D ale po pordzie od razu zleciałam juz 14 kg:szok: a mały ważyl 3750 g
 
Laski mam do sprzedania mleczko Nutramigen 1 (2 puszki - w tym jedna otwarta i użyta tylko do jednego posiłku)
Mały teraz dostaje Bebilon i nie potrzebne nam już...
 
Ostatnia edycja:
Hej laski! Mnie dzisiaj w nocy złapała goraczka i miałm dreszcze. temperatura 39,2 w uchu, no i w cycku zrobił się bolący guz. Wzięłam sobie dzisiaj wolne, żeby synus mógł mi wyssać wszystko i mi ulżyć. Jest juz lepiej, gorączka spadła ale cycek jeszcze troche boli. Wyczytałam, że to zapalenie piersi i mam nadzieję, że bedzie juz tylko lepiej.
 
reklama
jestem laseczki jestem wiec co u nas szybciutko napisze

jeśli chodzi o sraczke nadal od ponad 3 tyg ma sraczke i bolą go jelitka wiec chyba to na pewno nie była jelitówka podejrzewają alergie na moje mleko ale nikt nie chce pomóc bo odstawienie od piersi to dla nich jakiś dramat wiec recepty na pepti dać nie chcą a dzieciak niech się meczy swinie jedne te lekarze mówie wam ale mam jutro dzieci zdrowe przed szczepieniam i dam im popalić....poza tym nie wiem czy w takim wypadku szczepić

jeśli chodzi o szczepionki to my szczepimy skojarzonymi chyba 5w1 bo 6w1 chyba nas nie stać i rota chyba weźmiemy

mały rośnie w oczkach sledzi przedmioty wzrokiem i zainteresowała go w koncu mata edukacyjna i grzechotki
ładnie zaczyna trzymać główkę jak jest w pionie i jakies dzwieki bliżej chińskim zaczyna nadawać coś jak ejo---ajo czy cóś

ja czuje się zmęczona pomimo to że mały spi ładnie w nocy, zasypiam znim po zabawie między grzechotkami

a kiedy się na spacer umawiamy laski do parku co???? nieby mamy ciepło nie????

a tak wogóle to leci mi przez palce dzień za dniem.
już patrzeć kiedy bedzie koniec macierzyńskiego a ja nie mam co z Tomkiem zrobić niestety, to chyba koniec mojego zycia zawodowego niestety a niby maja pomagac rodzinom nie i młodym matkom a tu duupa

piszcie co tam u was










 
Do góry