reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
witam,
mam zapytanie odnośnie rodzenia w Toruniu Czy istnieje możliwość aby rodzić przez cesarskie cięcie na życzenie? Albo co należy zrobić aby mieć pewność że bedzie się rodziło przez cc Mam b.dużą wadę wzroku, ale niestety wiem że zaświadczenia od okulisty są bardzo często podważane:/ z uwagi na ryzyko odklejenia się siatkowki podczas wysiłku chciałabym skrzystać z cc ... Boję się że okulista ze szpitala powie że mam rodzić naturalnie- boję się o oczy, nikt nie jest wstanie przewidzieć co się stanie w trakcie porodu SN ...z góry dziękuję za odpowiedzi:)))
 
hej

no ja rzadko tu zaglądam bo tak sobie pomyślałam że skoro tak mało tu piszecie to pewnie na jakieś prywatne zamknięte forum przeszłyście :sorry2:

pogoda w święta i teraz tragiczna wcale się nie chce z domu wychodzić ba nawet z łóżka bym nie wychodziła gdybym nie musiała :/

mam wolne do piątku ale co z tego..
 
No tak ja też bym najlepiej nic nie robiła ale niestety nawet ostatnio wyspać się nie mogę bo coś się dzieje z Oliwką. Już od tygodnia ma kaszel (początkowo był suchy teraz jakby jej się odrywa) kataru i temp. nie ma a lekarze mówią, że ona zdrowa jest. W nocy jest najgorzej bo kaszel się nasila a ja za każdym razem wyskakuję z łóżka żeby jej jakoś pomóc albo chociaż uspokoić. Byłyśmy u 3 różnych lekarzy i każdy mówi co innego i tylko syrop za każdym razem dają inny i na tym się kończy. Jeden mówi, że siedzieć w domu drugi, że 'absolutnie jej nie kisić w domu'. A i co mnie dziwi najbardziej a nawet trochę oburza to to, że pani doktor się dziwi i nawet jakby trochę miała mi za złe, że latam z dzieckiem 'codziennie' do lekarza. Już mi szkoda tych lekarzy bo jutro idę do nich kolejny raz :D ale muszę wiedzieć co się dzieje z moją córą :>
 
a moze spróboj diphergan na noc i syrop na kaszel w ciagu dnia u moich dziewczyn skutkowalo diphergan wyciszal troche kaszel w nocy i pozwalal spokojnie spac a syrop na kaszel w ciagu dnia robil swoje
 
reklama
Dziewczyny jakiego pediatrę polecacie? Kurde nasza wyprowadziła się do Wa-wy i Alan nie ma żadnego prowadzącego pediatry :-(
 
Do góry