reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

hej

Rechot dużo zdrówka dla synusia :happy2:

my mieliśmy 2 albo nawet 3 kontrole bioderek bo Mati nie chciał leżeć na brzuszku i na początku ortopeda stwierdził że słabo mu się rozwijają stawy biodrowe czy jakoś tak ale później już było oki :-)


mikka udanej zabawy na weselu a jedziecie sami??

ja dziś znów na popołudniu tzn na 15tą do 20:15 tak że nie najgorzej jakoś zleci a jutro za to wolne ;-)

aaa w domu mam ostatnio wesoło bo mam córcię kuzynki na wakacjach więc ogółem trójeczka dzieciaczków :-)
 
reklama
no tyle piszą że nie wiem co komu odpisywać hahahahah

u nas ciut lepiej afty zniknęły ale gardełko jeszcze czerwona gorączka chyba na dobre poszła precz...dochodzimy do siebie ale mały już od ponad tyg prawie nic nie je ;/
znowu żeby go wyprowadzić z wagą na prostą będzie trzeba go futrować ;/
 
ja dziś ugotowałam mega pomidorówe

ogórki gruntowe są już po 2zł więc może wezmę się za zaprawy????

Ania ja już za złoty z gorszami widziałam, więc zaprawiaaaaaj :D
Ja będę z mamą na wsi zaprawiać :-)
Dawaj pomidorówę - I love it :D Szkoda że Alan płacze na jej widok :-D
 
Wy tu zaprawiacie ogory a ja czasu nie mam na takie pyszności. Dobrze, że mój tata kisi to będziemy podbierać heheh

Rechot mój Piter też jak chory jest to nic nie je. Ogólnie ma problemy z jedzniem, bo nic go nie interesuje i nie zabiera sie za sztućce.
 
reklama
zielona u nas to samo jedzenie mogłoby nie istnieć ;/ trzeba za nim biegać z parówą lub zupką a już nie daj jak wyczuje mięso ;/ które musi jeść na potęgę ze względu na niedokrwistość ;/ ech.....mówie ci masakra
 
Do góry