reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Dziewczyny chodzi się tam ,kiedy ma się ochotę :tak: Nie ma specjalnych godzin dla dzieci. Jest tam brodzik (nie tylko dla dzieci :-D) - woda jest tam cieplejsza, niż w głębokim basenie. (90 cm do 1m głębokości). My mamy koło do pływania, ale młody lubi też 'popływać' bez koła ;-)
 
reklama
a my byliśmy w sobotę w zoo. Maly szalał jak opętany przy tym mini zoo, karmił koziołki i biegał za nimi. Natalka bała sie nawet pogłaskać :-)))
a w niedzielę mieliśmy jechać nad jezioro i pogoda niestety nie dopisała:-(

a jeżeli chodzi o basen to teraz na skarpie obok OBI sa baseny pod chmurką dla dzieci i dorosłych. Wstep też jest niedrogi.
 
hej

dziś wolne jak ja kocham takie dni spędzone całe z moim bąbelkiem :-D

Luuźna jeszcze odnośnie basenu to jak ubierasz Alanka tylko w tego takiego pampersa co są specjalnie na basen??

dziewczyny dziś pogoda suuuper się zapowiada jak się nie spie... do popołudnia to jadę w końcu do tolunia jedzie któraś ze mną?? byśmy miały wreszcie okazję się poznać co wy na to?? :-):-)
 
Witamy, witamy!

My w weekendzik byliśmy w Sojcu Kujawskim w JuraParku.:-) Jak tylko dojechalismy na miejsce zaczelo doslownie lac. Dopiero po ok. godzinie jakos wypogodzilo sie i zdecydowalismy sie wyjsc z auta. Miejsce super, piekny plac zabaw i karuzele. K przejechal sie z mamuska kolejeczka.:-)Koniec koncow jak juz wyjezdzalismy bylo doslownie upalnie. Mały zdrzemnal sie w samochodzie, wiec poznym wieczorkiem nie chcial mi za nic usnac.
Wczoraj Ksawik był na randeczce z dwiema starszymi kolezankami. Ten to ma powodzenie!:-D
Randka udana! Obrzucanie sie piaskiem było mega romantyczne. :-D

malinka - gdzie byliscie nad morzem?:happy2:
 
Ostatnia edycja:
hej

wróciliśmy :-) suuper było szkoda że żadna z was nie mogła dołączyć ale za to mieliśmy z Matim strefę malucha całą tylko dla nas :-D później poszliśmy na lody, na zakupy i piaskownicę sobie już darowaliśmy bo późno było niedawno dopiero co do domku wróciliśmy :-) jutro mam na rano to po południu pójdziemy porządzić w piasku ;-)

Asieńka ja w juraparku byłam jakieś 4 lata temu Przemuś był nim zachwycony a z Matim to pojedziemy jak będzie troszkę większy tylko nie kojarzę żadnej kolejki :confused: pewnie później powstała..
 
rechot jak Tomek ? katar minął ?

mikka- młody też był kiedyś z teściami i tak samo kozy gonił he he ubaw po pachy :tak: Pozdrów Natalkę od Gucia- ciekawe czy go pamięta :-D

Luuuzna mówisz o tym basenie na rubinkowie tak ?

Anita- ja też niestety pracująca, do przyszłego tygodnia do 18 :wściekła/y:

Asieńka- byliśmy w Rowach, ile bym oddała, żeby teraz leżeć na plaży :cool2:

W sobotę jadę na dyplomatorium :blink: a później trzeba będzie znowu opić no nie ? He he he :-D
 
reklama
Do góry