reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Mój to taki wsioch - parówa w łapę, zagryzie bułą i rzuci w piach :-D Jutro jedziemy na wieś, więc apetyt wzrośnie dwukrotnie :-D
 
reklama
Witajcie!!!
Rechot - u nas dokladnie tak samo z jedzeniem. K upatrzyl sobie ostatnio ogorasy, zarowno kiszone, malosolne, jak i surowe. Ponadto ciagle wola po slodycze z barku.
dawaj trochę tej pomidorowki. Ja i Ksawik kochany pomidorowkę!:-)
My ogoraski mamy posadzone przed domkiem, a zaprawianiem ich zajmuje sie mezol i tesciowa. :-D
Wczoraj w końcu uparlam sie i postawilismy nasz pawilonik ogrodowy. Rok czekał w piwnicy, juz wyslalam ze go myszole pozarly. :-D
 
hej

ja dziś mam wolne i jutro idę na popołudniu i później 3 dni wolne :-D:-D

mi Mati z jedzeniem też nie wybrzydza na szczęście no i kawał chłopa z niego hi hi ostatnio kumpela z pracy pytała go ile ma lat bo myślała że ma 2,3 lata i że jej powie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ogórki ach ach lubię lubię ale robić nie robię bo za leniwa jestem ;-) no chyba że zna któraś z was przepis na takie ogórki co z musztardą się robi to z chęcią bym sobie trochę zaprawiła :-)
 
hej

Rechot
to ja później wpadnę na te ogórki ;-):-) a tak serio to zapamiętaj jak robiłyście i się szerooooko uśmiechnę do ciebie o ten przepis :-D:-D:-D:-D:-D

a my wczoraj znów byliśmy w toluniu z dzieciakami suuuper było i w piątek znów idziemy jak kuzynka przyjedzie ze swoją młodszą pociechą po tą córcię co jest u nas :-):-):-):-)


a no i zaczęłam namawiać T żebym mogła sobie zrobić kolejny tatuaż bo akurat ten który chcę to jemu się takie nie podobają :baffled: ale myślę że zmięknie hi hi
 
ja też myślę nad kolejnym chciałam date urodzin tomka a wogóle chciałam zdjęcie tomka ale to mega kosmos drogie kumpela ma mega namiar na jakiś rewelacyjny salon w grudziądzu u nas nic poza tym co w katalogu nie zrobią
 
Hejka!
Rechot - to ja się też pięknie i szeroko uśmiechne o ten przepisik.:-D
My w Toluniu jak narazie byliśmy tylko raz, ale napewno jak zaczną sie chlody bedziemy tam czesciej zagladac. :-)
 
reklama
Dziewuszki nie obijać się bo wątek umiera hi hi hi i nie ma co czytać ;) ... ja mam pytanko - czy nie macie do wynajęcia mieszkania 3 pok na parterze lub z windą, może znajomi etc ???
 
Do góry