reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

malinka-w jakim kościele chrzciłaś swojego synka?Ja starsze dzieci chrzciłam u Kolbego też miałam tylko cywilny i żadnych sensacji nie robili tylko s.zakonna pytała się kiedy zdecydujemy się na ślub cywilny.
A gdzie grupa zamknięta jest?Bo jak chodzi o mamuśki toruńskie to tam tylko pisać można bez zamieszczania zdjęć.
 
reklama
zielona daj znac jesli chcesz to pozycze Ci ubranko mojego synka ;-)
monika kurcze no wlasnie nie da sie chyba na grupie wstawic zdjec :confused: no nic zostawie tam adres strony gdzie sa zdjecia :baffled: a my chrzcilismy tez u Kolbego... nie wiem dlaczego u nas byly problemy...
 
dzięki za życzonka,a widziałaś ile dostałam na nk-jeszcze nigdy tylu nie dostałam a w zeszłym roku nikt o mnie na necie nie pamiętał
 
Witam. jestem z Torunia :) mam termin na luty...chciałam was podpytać jak to jest z lekarzami prowadzącymi? ja chodzę do dr Kipigrocha, polecało go wiele osób, ale nie jest zbyt gadatliwy i jakoś tak dziwnie:confused:
 
Witaj Rechot. Ja chodzilam do Paluszynskiego, (i jak juz wczesniej pisalam ) bylam z niego bardzo zadowolona :tak: niestety jest bardzo drogi... i on akurat opowiadam mi wszystko co oglada podczas usg itd... jak maz ze mna poszedl to jemu tez fajnie wyjasnil :tak:A na temat Twojego lekarza nic poza nawiskiem nie slyszalam :no:
 
Rechot ja znam tego lekarza bo to jest mojej mamy znajomy, ale potwierdzam jest mało gadatliwy, chociaz do niego nie chodziłam.
 
Ja tak przelotem :sorry: Dziękuję za zaproszenie. Fajnie, że Toruń odżył. W wolnej chwili postaram się doczytać i mam nadzieję regularnie pisać.
Obecnie jestem na urlopie wychowawczym, a M ma wakacje więc mało czasu na kompa, bo korzystamy z pogody.
Miłego weekendu!!!
 
reklama
Rechot, oni na ogół jak jest wszystko ok. to są mało gadatliwi, ale jeśli Tobie to przeszkadza to zwróć mu delikatnie uwagę, a jak nie pomoże to zmień lekarza, bo to Ty musisz być zadowolona i czuć że jesteś pod dobrą opieką. mój lekarz (dr Jackowski) był mało gadatliwy, ale b. konkretny. byłam zadowolona, bo odpowiadał na pytania, a przynajmniej mnie nie straszył niepotrzebnie, resztę doczytywałam sama :)
 
Do góry