reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

zielona he he he he he h no to mnie rozpracowalas ;-) a myslalam ze pozostane anonimowa ;-) to ja pewnie tez Cie znam ??? a ksiazke zaraz wysle ;-)
 
reklama
zielnona mam jeszcze prosbe czy mogla bys edytowac swojego ostatniego posta i usunac zdanie o mnie ? ;-) wiesz chodzi o to ze osoby podczytujace nas nie musza tego wiedziec :tak: wole zeby taki cos pisac na grupie oki ? z gory bardzo bardzo dziekuje :tak:
 
zielona, ale masz dużego chłopczyka! mój ma ponad 3 m-ce i waży 6300 :) za to długaśny, ma 67 cm i nosi ciuszki 68/74 :) a miał jakieś skutki uboczne po szczepionce? bo mnie lekarka ostrzegała, że może gorączkować, ale ani za 1. ani za 2. razem na szczęście nic się nie działo.
 
Dzisiaj wysprzątałam całe mieszkanko, bo mój mężuś pojechał z małym na spacerek. Szkoda tylko, że nie mogłam sobie pospać, no ale jutro może jacyś goście przyjdą na moje imieniny, więc w chałupie nie może być brudno.:-)
 
zielona: wszystkiego najepszego z okazji imienin:)) a tak szczerze mówiąc, to ja już mam dosyć, bo od kiedy mały się urodził, to gości mamy non stop, każdy weekend...zwariować można. a od teściowej to się opędzić nie mogę:wściekła/y:
 
reklama
Nas aż tak często nie odwiedzają i te wizyty sprawiaja mi przyjemność, ale pewnie jakbym miała non stop gości na karku też by mnie to już wkurzało.:-)
 
Do góry