reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

Kasia tak trzymać :-)
Chociaż jak oglądałam fotki w roczek Alusia, to mi się smutno zrobiło, że Olka nie widuję :-(

Ania jak Tomek? Matko zawsze coś...\

Ja mam jeden prezent kupiony tylko ;-) Ale już planujemy prezenty.
Mikka to gdzie się widzimy? Znów w CSW? Laski powiedzcie te spotkania są co tydzień?
 
reklama
wirusowe zapalenie gardła + jelitówka razem w pakiecie przywieziona ze szpitala w bydgoszczy nic tylko se w łeb palnąć ;/
ania wspolczuje! wracac mi tu szybko do zdrowia! ucaluj tomusia ode mnie:*:(

kasiuch - :* cieszę się że wszytko się jakoś zaczyna układać ;) oby tak dalej sciskam i przesyłam buziuny dla Olcia najwieksze i najsłodsze :*
dziekowac:*
Kasia tak trzymać :-)
Chociaż jak oglądałam fotki w roczek Alusia, to mi się smutno zrobiło, że Olka nie widuję :-(

Ania jak Tomek? Matko zawsze coś...\

Ja mam jeden prezent kupiony tylko ;-) Ale już planujemy prezenty.
Mikka to gdzie się widzimy? Znów w CSW? Laski powiedzcie te spotkania są co tydzień?
no my tez za wami tesknimy:( a jak ja przezywalam ze alan juz roczek konczy! szkoda ze nie mozemy byc z wami ale jak przylecimy do pl to musimy sie spotkac!
 
Dziewczyny jak mamy się jeszcze spotkać na świeżym powietrzu to polecam poniedziałek, wtorek bo od środy mrozy powracają. A co CSW ja nigdy tam jeszcze nie byłam.

Dziewczyny, a ja dzisiaj załatwiłam samochód miałam mały wypadek ale jesteśmy z Natalką całe i zdrowe.. to najważniejsze.
 
sie witam

mikka- dobrze ze nic sie wam nie stalo

au nas ladna pogoda jak narazie, sniego nie ma ( z czego sie ciesze:)) slonce swieci czasem , przedwczoraj bylo u nas 10 st na plusie:)

a olek nauczyl sie podnosic z ziemi tj. wstawac, i chyba ida mu dwie trojki gorne naraz:(((((((((((
 
Luuzna no właśnie kiepska pogoda, pada śnieg i tak dzisiaj muszę wyjść parę spraw załatwić, a niedługo mrozy zapowiadają :-((
może jutro jakby było jeszcze ok to sie spotkamy co Ty na to????

Kasia, a u nas pada śnieg, pada śnieg jest ładnie tyko trzeba jakieś płozy założyć na koła :-) ja po spacerze mam spodnie do kolan mokre.
 
reklama
Do góry