reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

reklama
Dzięki dziewczyny za pamięć :)
Impreza się udała :D
Ania zdrówka dla Tomeczka :-( Biedaczek złapać coś w szpitalu ;/

Mikka jak tam gluten u Damianka?

Ociepliło się nie? Dziś na spacerze nawet przyjemnie było ;-)
 
Lencja co tam u Kornelci??? zdrowa już, a z tą ospą?? może się nie zarazi. Karmisz jeszcze???????

Luuuzna a ja glutenu nie podaję.... uczulony w 10 msc mam wprowadzić ponownie.

Dziewczyny jak tam przygotowania do świąt ja dzień w dzień siedzę na allegro. Szukam, obserwuje, licytuje. W tym roku mam 12 prezentow dla dzieci do kupienia. Czekam na jakieś wyprzedaże w marketach ale na razie cicho nic nie chcą obniżać:-(( Ceny na allegro z każdym wystawieniem przedmiotu droższe. Obserwowałam strój Aniołka dla Natalki i wiecie podrożał o 10 zł w ciągu tygodnia. No ale jak wcześniej nie kupiłam to musiałam teraz więcej zapłacić.
Co roku mam taką akcję z prezentami, a najgorsze jest to, że strasznie się przejmuje czy to się będzie podobało, czy nie itd. Dzieci mam w różnym przedziale wiekowym.
A jak tam u Was z prezentami??? kupione??
 
Mikka - Dziękuję za zainteresowanie Kornelką, dziś byłyśmy na wizycie kontrolnej, na oskrzelach już nic nie ma, kataru i kaszlu eszcze troche zostało, za tydzień kolejna wizyta. Za to przez kolejne 3 miesiące mamy robić inhalacje z lekami aby w razie czego nie doszło znowu bo obturacji oskrzeli. No i mam też dla niej skierowanie do alergologa, muszę się zorientować co i gdzie i gdzieś ją zapisać, pewnie terminy i tak będą kosmicznie dalekie....
Karmię jeszcze piersią ale lekarz powiedział, że to nie jest gwarancja, że nie zachoruje.. Powiedział też, że okres "wylęgania się" choroby może nawet do 6 tygodni trwać! Więc pozostaje nam tylko czekać

Co do prezentów to dla dzieci już mam wszystkie kupione (a wyszło ich w tym roku 7!) zrobiłam zakupy prezentowe w smykolandzie korzystając, że do końca listopada była 10% zniżka. Za to zostały mi jeszcze prezenty dla dorosłej części rodziny.. Zwykle na sporo przed świętami miałam jakieś pomysły a w tym roku po prostu nie mam żadnych i to dopiero jest problem!
A ja w przyszły czwartek wracam do pracy!!:(((((((((((((((((((((((((((
 
witajcie dziewczyny, nie zagladam z powodu barku czasu, nadrobie was pozniej,

widze tematy switaeczne:)

u nas powoli powoli powoli do przodu, dobrze ze sama nie bede musiala wszystkiego gotowac tylko z wspolokatorka:) no i zakupy tez na pol robimy.
cdo swiat jeszcze to kupilismy Olkowi stroj sw mikolaja za 1funta.
mam nadziejeze niebawem kupimy sobie lapka to bede czesciej zagladac:)
i zycze oczywiscie zdrowka wszystkim dzieciaczkom!
 
mikka - może nam się w przyszłym tygodniu uda na spacerek wybrać, wszystko od pogody zależy. W tym tygodniu to my jeszcze nie wychodzimy, chcę by do końca się wykurowała.
kasiuch - fajnie,że się tak powoli organizujecie i odnajdujecie. Super, że masz z kim na spółkę przygotować święta, zawsze to trochę łatwiej i raźniej.
 
reklama
kasiuch - :* cieszę się że wszytko się jakoś zaczyna układać ;) oby tak dalej sciskam i przesyłam buziuny dla Olcia najwieksze i najsłodsze :*
 
Do góry