reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba wyprawkowa do szpitala :)

reklama
Manka, ja nie mam laktatora, na pobyt w szpitalu na pewno nie zdarze kupic, moze w poźniejszych tygodniach życia tego małego ssaka, jesli sie okaże ze laktator bedzie dla nas niezbędny. Ale w sumie to mnie nie słuchaj, bo ja to jestem jeszcze jakieś kilka miesięcy za pozostałymi marcówkami w kwestii przygotowywań na przyjście na świat tego małego człowieka, tak ze wiesz :D
 
Kustronka, az sprawdzilam na kiedy masz termin i uwaga, uwaga - 2 dni przede mna :D
Ja tez nie kupuje, jak cos to kupimy po porodzie :p
 
Ja laktator.biorę bo wiem ze na poczatku po cc jest ciezko z karmieniem a tak.to wspomoge laktacje zrobilam tak po pierwszym i drugim porodzie :) co oczywiscie poradzilam mi polozna na trzeci dzien po cc z Alanem i potem.juz ladnie jadl a laktator odstawilam czasami odciagalam.jak mialam za duzo
 
Ja juz tez spakowana.
 

Załączniki

  • 1455569705764.jpg
    1455569705764.jpg
    47,9 KB · Wyświetleń: 102
Ja na 2 dobę po porodzie miałam taki nawał pokarmu, że wyłam z bólu... Wtedy laktator uratował mi życie wręcz, także teraz obowiązkowo biorę go do szpitala... I koniecznie stanik do karmienia i maść na brodawki...
 
Kubusiowa a po co kocyk do torby? Ja daje kocyk mezowi,razem z ubrankami dla dzidzi na wyjscie. Pampersy mam w paczce z uchwytem,ktora biire w reke. Ja laktator biore do szpitala. Lilith ja po cc mialam od razu mleko,mimo ze chlopcy miesiac szybciej urodzeni. Oby teraz tez tak bylo ;).
 
reklama
Do góry