reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba wyprawkowa do szpitala :)

Kamila ja poprzednio mialam tez walizke jak na bagaz podreczny, wszystkiego nie zmiescilam, maz mi dowozil kilka rzeczy typu laktaror czy kombinezon dla malej, czy picie, teraz mam wieksza torbe na kółkach i juz widze ze jest ciezko z miejscem, a nie wszystko spakowalam:sorry:
 
reklama
A ja kupilam w ikea o takie dwoe torby:
ImageUploadedByForum BabyBoom1455482832.368257.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1455482841.358885.jpg


I w nie sie spakowalam. :) w czerwonej mam tylko rzeczy dla siebie i do porodu. A w szarej rzeczy dla Zuzy. ;)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1455482832.368257.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1455482832.368257.jpg
    45,6 KB · Wyświetleń: 195
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1455482841.358885.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1455482841.358885.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 196
Kamila ja mam taka sportowa torbe dla siebie.taka troche wieksza i jedną małą w ktorej mam rzeczy dla dzidzi.
 
Ja mam w takiej wiekszej torebce rzeczy dla siebie a w malej dla malego :) Jak bede cala spakowana to dam fotki :)
 
Ja nauczona doświadczeniem chcę mieć mały i mobilny bagaż. Poprzednio byłam w dzień na porodówce, w nocy na patologii ciąży i rano najpierw na sali przedporodowej a potem na porodówce i transportowanie torby było kłopotliwe. M i tak będzie u mnie codziennie więc dowiezie zapasy w razie potrzeby.
 
Ja musze jeszcze m spakować, przypomniało mi się, że do porodu rodzinnego musi mieć czyste rzeczy. Przy pierwszym porodzie musiał wrócić do domu, bo zapomnieliśmy wziąć.
Torbę mam podręczną i o dziwo udało mi się wszystko spakować. M będzie pewnie codziennie, to coś dowiezie a coś zabierze.
 
U mnie to wyglada tak.
Walizka dla Marcelka i mala rozowa dla mnie...na wyjscie ze szpitala sobie nic nie szykuje bo w czym przyjade w tym wyjde bedzie mi wygodniej i zawsze mniej do pakowania. I tak zakladam leginsy i tunike...oczywiscie tylko majtki bezuciskowe biore bo po cc to ciezko bedzie.
Dla Marcela tez mam naszykowane ciuszki w foteliku.
 

Załączniki

  • 1455521373867.jpg
    1455521373867.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 59
  • 1455521429010.jpg
    1455521429010.jpg
    69,5 KB · Wyświetleń: 65
Wlasnie! Co do ciuszkow na wyjscie- jak myslicie potrzebuje dokupic ciepla czapke? Myslalam o ubraniu malej w zwykla bawelniana a na to kaptur z kombinezonu.
 
reklama
Bursztynek to wszystko zależy jaka będzie pogoda :) czyli możesz włożyć z fusów hihi
Ja ubieram zwykła bawełniana i w lumpeksie udało mi się kupić taką na drutach robiona za 60 groszy i na to kaptur...
 
Do góry