reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba wyprawkowa do szpitala :)

Bursztynek na wyjście bawełniana plus kaptur wystarczy chyba, my też tak chcemy zrobić.

Natomiast ciepła czapka przyda się chyba jeszcze na spacery, wszystko zależy jaka będzie pogoda, bo u nas to różnie bywa.
 
reklama
Ja biore ciepla czapke, w piatek.mam cc wiec juz blisko dlatego wole cieplejsza wziasc..bawelniana tez bede miala najwyzej cieplej nie zaloze tylko bawelniana i kaptur. W sumie to i tak tylko do auta.
 
Lilith super. Pochwal sie w piatek :) ja do szpitala tez biore taka cieplejszam sama tez taka grubsza nadal nosze,wiec dla dziecka tymbardziej
 
ja chyba tylko bawełnianą bo ma kapturek przy kombinezonie ... jak będziemy wracać autkiem z moja mamą, a jak wózeczkiem na piechote to zobaczymy jaka bedzie pogoda
 
Moje torby spakowane :)
Musze dopakowac tylko koszule do porodu, ubranie na wyjscie dla mnie i jeszcze dokupic te majtki poporodowe :)
Dla malego mam chyba wszystko :)
 

Załączniki

  • 1455560047441.jpg
    1455560047441.jpg
    84,8 KB · Wyświetleń: 76
Manka malo tego....ja dzisiaj sprawdzalam czy aby na pewno wszystko spakowalam no i oczywiscie.dopakowalam laktator tak w razie czego...no i kosmetyczke spakowalam no tego nie zrobilam wczesniej i doszla mi jedna torba :p tzn torebka ktora na codzien nosze
 
No wlasnie troche malo mi sie wydaje.. Jak czytam, ze Wy to AZ w podreczne torby pakujecie no to ja nie wiem co musialabym jeszcze nawpychac, zeby mi sie taka torba przydala :p
Kazda z Was ma laktator ? Ja jeszcze nie kupowalam.. mialam plan kupic po porodzie jak cos
 
reklama
Manka podziwiam:) mi sam kocyk zajal 1/3 torby:p plus pampersy i chusteczki to juz zapelniona polowa. A jeszcze wpakowalam dwie pary leginsow, dwie koszulki, koszule, kosmetyczke, klapki itp... i wyszla cala torba:) moze nie jest wybitnie duza, ale na pewno nie zmiescilabym sie tak jak Ty :) i jeszcze zostawilam miejsce na wode i kapcie:) a laktatora nie biore. Olus bedzie robil za laktator:D

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry