reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - co do niej spakować?

reklama
to ja wam na swieżo powiem że najbardziej z cąłej mojej listy przydały mi się:


- duży zapas wody
- kubek
- ręcznik do czoła

to absolutnie moi faworyci w trakcie porodu, wszystkie pomadki duperelki i inne rzeczy nie istotne jak dla mnie ;-)

po porodzie

- duży zapas podkładów bella mama dziennie schodzi u nas około 8-10 więc prawie cała paczka
- podkłady potwierdzam co mówiła karolcia te szpitalne są najlepsze...zawsze dają wzapasie więc można troszke wynieść :-) ajak nie to na opakownaiu pisało chyba SENI :)
 
wow, Ironia, ale poród miałaś- właśnie przeczytałam relację. Dzielna jesteś:tak:
Co do torby- ja bez pomadki nawilżającej nie dałabym rady:) Cały czas smarowałam takie suche usta miałam.
Belli też polecam zakupić duuzo- schodzi paczka dziennie jak nic.
 
Pytam tych co mają już to za sobą, podejrzewam że teściowa trochę przesadza bo dziwne to strasznie, ale może możliwe z naszej służbie zdrowia... czy jak przyjeżdżałyście do szpitala - pomijam CC - z bólami już do porodu to potrzebowałyście skierowanie?? Teściowa mi opowiedziała historię, że babkę odesłali do innego szpitala (a dziecko już w drodze) bo była bez skierowania a oni akurat nie mieli dyżuru - czy to możliwe??
 
Aneczka, kiedyś skierowanie było potrzebne, ale dzisiaj już nie jest wymagane. W moim szpitalu na liście jest nawet napisane "nie wymagamy skierowania". Zadzwoń do swojego szpitala i zapytaj, ale wydaje mi się to bzdurą, żeby odsyłać kogoś z bólami, bo nie ma skierowania...
 
Skierowanie jak z akcją porodową jedziesz?? Hmm, trochę dziwne, to jak dla mnie... Wiem, że ja miałam sama taką sytuację jak jechałam z krwawieniem w 6 tyg. prosto z pracy i babka z rejestracji wysłała mnie do poradni na dół, bo nie miałam skierowania. Mi się tu po nogach krew leje, a ta, że bez skierowania mnie nie przyjmie!!:szok: Paranoja!! Ale teraz jak byłam za 2 razem na patologii, to bez skierowania i bez żadnych problemów mnie przyjęli.
Wydaje mi się, że jak z akcją porodową pojedziesz, to tego nie będą od Nas wymagali.
 
reklama
Skierowanie jak z akcją porodową jedziesz?? Hmm, trochę dziwne, to jak dla mnie... Wiem, że ja miałam sama taką sytuację jak jechałam z krwawieniem w 6 tyg. prosto z pracy i babka z rejestracji wysłała mnie do poradni na dół, bo nie miałam skierowania. Mi się tu po nogach krew leje, a ta, że bez skierowania mnie nie przyjmie!!:szok: Paranoja!! Ale teraz jak byłam za 2 razem na patologii, to bez skierowania i bez żadnych problemów mnie przyjęli.
Wydaje mi się, że jak z akcją porodową pojedziesz, to tego nie będą od Nas wymagali.

No właśnie pamiętam jak opowiadałaś to, też to było dla mnie dziwne, wprawdzie jak wylądowałam w 6 tyg. na patologii to się pani doktor o skierowanie zapytała ale jak powiedziałam że nie mam to nie robiła problemu. No ale z akcją porodową - też mi się to dziwne wydaje.
 
Do góry