reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala - co do niej spakować?

reklama
Aha.... Pierwszy raz się z tym spotykam..
A ciekawe co z parami które ślubu nie mają, albo z samotnymi matkami...
 
No w takim wypadku to tak,mój też w razie czego wie gdzie on jest, ale Ironia pisała, ze jest u niej na liście szpitalnej i to mnie zdziwiło..
 
Ja nic takiego nie mam na liście ze szpitala, a nawet jak gdyby, to my ślubu nie mamy (jeszcze), więc ja z tym problemu nie mam. Ale powiedzcie mi, czy jeżeli my nie jesteśmy małżeństwem, to Sz.może załatwiać sprawy związane z urodzeniem Tymka??
 
Asinka jesli synus ma nazwisko taty to mi się zdaje,ze może...ale nie jestem pewna..bo coś mi świta,ze moja kolezanka wlasnie z facetem swoim musiala jechac ale masz na to ileś tam dni więc spoko
 
reklama
Asinka jeśli nie jesteście małżeństwem to Sz niewiele załatwi. Tzn załatwi bo możesz upowaznić kogokolwiek ale dziecko jego nazwiska nie dostanie i ogólnie jest sporo problemów. Najlepiej jest przed porodem podejść do USC i wypełnić taki papier, w którym poswiadczasz że Sz będzie ojcem dziecka itp. W USC ci wszystko powiedzą jak tam zadzwonisz.

ogólnie akt małżeństwa jest potrzebny jeśli pobieraliście się w innym USC niż rejestrujecie dziecko. Jeśli to ten sam to nie trzeba, przynajmniej u nas.
 
Do góry