reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Toksoplazmoza

no a ja chyba jednak bede szukać dla chłopca...dziś zrobiłam sobie z kalendarza całą listę - m in Hubert i Korad w czołówce ale jeszcze mężowi nie pokazywałąm a lista jak na razie długa - więc jeszcze nie wiem co z tego wyniknie...ja zawsze też zastanawiam się jak brzmi z nazwiskiem bo to wg mnie dość ważne - u faceta na całe życie i jakie są zdrobnienia tego imienia...
Ja jeszcze nie wiem co noszę pod serduchem, więc mamy dwie opcje. 8 kwietnia idziemy na usg i mam nadzieję, że dzidzia uchyli nam rąbka tajemnicy ;-)Masz rację-imię musi pasować do nazwiska. Jak najbardziej braliśmy to pod uwagę.
 
reklama
Witam...
Ja rowniez spie w pozycji "brzucho-bocznej"-lewy bok...
a co do siku to 2,3 razy w nocy musze wstac, nie lubie tego no ale cisnie na pecherzyk wiec wole jednak nie kusic losu :zawstydzona/y:
co do seksu to jest wieksza ochotka a ze snami to bywa roznie....przewaznie sni mi sie moj brzuszek i rzeczy ktorych nie powinnam robic.
Na szczescie nie mam koszmarkow jak niektore z nas...i nikomu nie zycze:-)
spijcie wygodnie i snijcie kolorowo dziewczynki;-)
 
Hej!
A ja nigdy na brzuchu nie spałam!Zawsze na którymś boczku i nogi mam podkulone tak mi najwygodniej.Ale ostatnio często budzę się w nocy i nie śpię do rana:baffled:
A w dzień spać nie potrafię....
 
Ja teraz jeszcze nie ale na następnej wizycie chciałabym już poprosić o zwolnienie.
Ciekawe czy da?? :baffled:
Wasi ginekolodzy dają zwolnienia bez problemu??
 
reklama
prosze mnie tez dopisac - dziewczynka x1 :-D (jeszcze nie wiem ale bym chciala :-D)
 
Do góry