reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

agap.77 fajnego masz tego szefa.
Ja miałam podobne plany do twoich tyle, że w kwiecień maj chciałam iść na L4. Wyszło inaczej i jestem teraz już na L4, a w pracy tylko pytają kiedy wracam. A przecież nie poszłam, bo się dobrze czułam tylko żle:wściekła/y:.

Szczerze mówiąc nie chce wrócić, bo zanim doczytam się zmian w procedurach i metrykach, zrobi się ciepło, a wtedy to już na pewno nie chce tam siedzieć, bo strasznie źle reaguje na klimę :wściekła/y::angry:. Nie wiem tylko jak w pracy to powiem. Najgorsze jest to, że dyrektorka jest też w ciąży i jest w pracy. I jakoś nie przemawia do niej że każda ciąża inna. Mimo tego że jak była w 1 ciąży też była na L4.
 
reklama
u nas wybieramy prawie wspólnie z mężem :-)
dziewczynka to Nadia albo Madzia
chłopiec to Maksymilian albo Oliwier
ale jeszcze pare miesiecy i wszystko może ulec zmianie :-)
 
Ja nie miałam żadnego problemu z powiedzeniem w pracy, praktycznie odrazu poszłam na L4 ale to dla tego że pracuje w fabryce i nie ma tam dobrch warunków pracy dla kobiet w ciąży.
 
Wszystkie imiona bardzo ladne :tak: a najwazniejsze by podobaly sie rodzicom :-)
My mamy kilka propozycji na dziewczynke, i jak na razie 2 na chlopca-choc pewnie i tych z czasem wzrosnie ;-)
Dla coreczki- Zosia (Zofia), Klara albo Kornelia (Kornelka, Nelka)
dla synka- Staś (Stanisław) albo Kostek (Konstanty) :-)
zobaczymy czy gusta calkiem nie ulegna zmanie :-)
 
Ja powiedziałam o ciąży w 8 tygodniu, od razu zaniosłam zaświadczenie od lekarza.

Pracuję przy komputerze 8 godzin dziennie, ale moja kierowniczka wie jakie są przepisy i jeśli źle się czuję wychodzę po 4 godzinach, za pozostałe 4 godziny przysługuje wtedy normalne wynagrodzenie.
Jeżeli będę się dobrze czuła to będę pracowała do końca kwietnia i później idę na l4, chyba, że coś będzie nie tak to oczywiście pójdę wcześniej.

Ja chciałam powiedziec w pracy jak najszybciej bo nie chiałam żeby się jakieś plotki w firmie roznosiły na mój temat :tak:
 
a ja niewiem,bo niewiem co bedzie
chciałabym chłopca,ale znajac moje szczęście pewno go nie bedzie,z imieniem tez byłby kłopot dla niego
dla dziewczynki typu tez nie mam
co do Karolinki świete i mądre dziewczynki,ja mam jedną i druga to Gabrysia,oba imiona wybralismy wspolnie z męzem,ale w sumie ostateczna decyzje podjelismy jak pojawiały sie na świecie bo typów było kilka
 
Dla dziewczynki mamy dwa imiona Esterka (ja wymyśliłam) ,Daria oraz Alicja (typy M) ,a to przepraszam 3 typy ,a dla chłopca Dawid ,Mikołaj i już zapomniałam jakie jeszcze ,Wiem tylko ,że mam w Domu Dominika -syn ,Daniela -mąż.Kurcze ale jestem dziś zmęczona nie mam siły pisać.
 
reklama
ooo chogata... widze ze mamy taki sam gust..:-):-):-) ja tez bardzo za Esther .. albo M- Rebecca.. a jesli chlopczyk to Marcus (Marek ) Matias albo Daniel.. ja mma meza dunczyka wiec rozumiem cie doskonale Emy.. jak czasem oni wymyslaja:-D:-D:-D pozdrawiam..
 
Do góry