reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Toksoplazmoza

ja dla chłopca też mam problem jedyne jakie mi się podoba to Areczek a tego już mam:-);-) dziewczynka hm.. 6 lat chciałam Darię a teraz Julię :-D
 
reklama
Wiecie co? a mnie mąż zmusza do jedzenia. cały czas gdera, ze jem mniej niż sprzed ciąży, a przecież noszę bliźniaki. I ciągle straszy mnie że pojedziemy do teściowej a tam to mnie utuczą.

a propos tuczącej teściowej, tutaj tak jest ( przynajmniej w niektórych rodzinach, że jak urodzi się dziecątko to w czasie połogu matka męża, bądź ktoś z jego rodziny musi gotować dla młodej mamy
Ja nie mam nic przeciwko, będę potrzebowała pomocy przy bliźniakach, ma przyjechać do nas siostra męża
 
Ania, I Daria i Julia ładne. Ania też jest fajne:). Ja zawsze myslałam o Ani no i na 3 mam Anna:-). A córka może Natalia....Tak mam na 2 imię( no i po babci:-)) przede wszystkim Natalia mi się podoba, nie ważne po kim...O to taki moje typy. Jak bym zapomniała to mi przypomnijcie;-). Czyli u mnie Maks albo Natalka:-). No albo i to i to, bo na jednym nie poprzestaniemy:-) ( Mąż już wie....;-))
 
My mamy pomysły na imię dla chłopca - Antek, ja co prawda zawsze chciałam mieć synka Kosmę ale młody Kosma brzmi ok, ale jakoś nie wyobrazam sobie dorosłego Pana Kosmy :baffled: więc pewnie będzie Antek ;-) chyba, że to dziewczynka i tu mam zgryz :confused: może Łucja, nie wiem jakoś nic mnie nie przekonuje , a przecież nie mogę mieć dwóch Anielek. A mam przeczucie, że to dziewczynka :baffled:
 
deli80 jak lekarz Ci powie że z ciążą wszystko jest o to możesz się gimnastykować, są specjalne formy cwiczeń dla ciężarnych a w domu polecają jazdę na rowerku stacjonarnym!
 
Ja jak poznałam mojego Męża, to doszliśmy do wniosku, że podoba nam się imię Aurelka.No i tak zostanie.Mój Mąż jest przekonany, że to będzie dziewczynka.A jeśli jednak chłopczyk-to będzie Michaś
 
My po długich pertraktacjach mamy już imiona, ustaliliśmy że chłopcu ja wybieram a dziewczynce M. I tak będziemy mieli Julię Karolinę albo Aleksandra.;-)
 
Dla dziewczynki Nikola albo Anna.
Dla chlopca typow brak, niestety zadne mi sie nie podoba. A ze maz twierdzi ze i tak bedzie dziewczynka to nie mam sie przejmowac imieniem dla chlopca:wściekła/y:
 
reklama
Do góry