reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

kasiu z tego co czytałam jeżeli na zasiłku jesteś w ciąży to dają płatny macierzyński (przedłużają zasiłek)ale nie wiem jakby to było skoro zasiłek do lipca a poród póżniej:confused:
 
reklama
aneczka, ja wiem o tym, konczy mi sie 10lipca od tego dnia mam 30 dni kadencji zeby urodzic, bo jesli nie urodze do 10 sierpnia to nici z macierzynskiego:baffled:Termin mam na 18 a kazda ciaze przechodzilam wiec nie mam zbytnich nadziei
 
Dzieczyny a ja zakładam taki watek jeśli nei macie nic przeciwko - to typowo na wszelkie rzeczy które nie dotyczą macierzyństwa :) bo zauważyłam że w głównym dzisiaj o tym było mnóstwo - ja bardzo lubię czytać, też mam sporo do polecenia a jak się znajdzie chwila żeby jakiejś książki lub filmu poszukac to na głównym za chiny nie odnajdę co wpisałyście...a chętnie z rad skorzystam!!!
zatem zachęcam do pisania swoich typów, ja jutro też coś wrzucę bo kilka fajnych książek czytałąm ostatnio ale dziś juz nie mam siły autorów, tytułów sprawdzać
zapraszam!!!

(a w weekend obejrzałam w kinie madagaskar 2 - jak dla mnei świetny, lekki relaks!!!)
 
dobry pomysł z tym wątkiem

madagaskar też widziałam, ale pierwsza część było chyba lepsza

jednak nam z mężem utkwił w pamięci MOTO MOTO (nie wiem czy w polskiej wersji miał też tak na imię)
tutaj u nas takich południowców Moto Moto to na pęczki, co mało mają w głowie, duże cielska i rozko****ą w sobie przyjezdne panienki
 
ciekawe jak sie to ma z francuskim prawem ale w Polsce rzszeczywiście durne przepisy, a nie da się tego zasiłku jakos przedłużyc jakims urlopem na przykład?
 
Niestety nie da sie, jedynie praca, a jak ja pojde do pracy z rocznym maluchem? I na dodatek kto cie w ciazy przyjmie:baffled:
 
reklama
My też byliśmy w weekend na madagaskarze :tak: I mały sukces bo Anielka wysiedziała cały film :tak: z jedną przerwą na siusiu :)

Ja właśnię kończę czytać "Traktat o łuskaniu fasoli" Wiesława Myśliwskiego - bardzo wartościowa książka - nie da rady czytać jej szybko bo jest napisana w formie monologu ale pada tam dużo mądrych zdań. Taka mądra, nieśpieszna książka o człowieku
 
Do góry