reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Toksoplazmoza

Jeszcze nie znam płci mojego bąbla ale wymyśliłam sobie, ze jeżeli to będzie chopiec to moę Olaf, jeżeli dziewczynka to niestety nie mam konkretnego typu. Myślałam nad Igą a ostatnio też nad Alicją. Mam już córkę, która ma na imię Lena.
 
reklama
a gdzie dokladnie mają ten najlepszy sprzęt,bo ja tu mieskzam??

ja chodze do Tomasza Rożnowskiego w Skawinie , a jaki dokładnie ma sprzęt w Jaworznie to sama nie wiem wydaje mi sie że 3D , dlatego że usg normalne robi mi też u mnie w mieście ,ale ide w piatek do niego to zapytam co to za sprzęt ma w Jaworznie :tak:
 
Zapsałam się na połówkowe na 10 kwietnia, kawał czasu, na szczęscie po wizycie ok, więc to tylko niecierpliwość i natura ;-)podglądacza;-)
 
filmy:
Co się zdarzyło w Las Vegas-komedia
Przygoda na Antarktydzie-o pieskach
Gorąca laska-taka komedia dziwna ale może być
Dla tych co lubią horrory "wzgórza mają oczy" "ghost ridre"-mało horror ale fajne
Skarb narodów też fajne wszystkie odcinki
 
u nas imię zmienia się co 2 tyg:-) ale teraz od dłuszego czasu pozostaje Alicja.
Będzie pasowało do siostrzyczki Angeliny:tak:
 
reklama
Do góry