reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Toksoplazmoza

reklama
ja to dziś tylko bułkę z masełkiem i szynką w siebie wdusiłam:-( to chyba przez te wczorajsze obżarstwo :wściekła/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
karincia, to ty farciara jesteś....Ale wiesz lepiej ni8e cieszyć za wczasu:). Brzusio jeszcze nie taki duży to moze jak urośnie to Ci się zacznie nocne bieganie. Nie żebym Ci tego życzyła...ale z drugiej str co to za przywileje dla niektórych:):):):);-);-)??? Jak cierpim to wszystkie! No, zeby raźniej było oczywiscie:-)

Buźka i życze jak najwięcej przekimanych nocy:)
 
Kochane, nie wiem moze to ciut za wczesniej na otwieranie takiego watku, ale postanowilam zaryzykowac :-)
Czy macie juz typy imion dla Waszych pociech? My jeszcze zdecydowani nie jestesmy, ale cos tam nam swita...Postanowilismy ze bedziemy o tym dyskutowac, jak juz bedziemy wiedziec jakiej plci jest nasza dziidziulka...
a jak jest u Was ?:-D
 
andziaa właśnie zastanawiałam się, kiedy przyjdzie czas na ten wątek ;-).
My na razie mamy typ tylko na dziewczynkę z chłopakiem trudno. Może dlatego, że umówiliśmy się, że dla dziewczynki A wybiera, a dla chłopca ja. No i się nie umiem zdecydować, ale mam jeszcze 6 mc jakby co :-). Dziewczynka będzie się nazywać Oliwia (nad drugim debatujemy, bo ja nie chce Małgorzaty).
 
Ja mam odwrotnie nie moge sie zdecydować dla dziewczynki, a dla chłopaka to podoba mi się Maks ( Maksymilian- ale to jak dorosły będzie i na kierowniczym stanowisku;-). Zawód dyrektor- pamiętacie jak w tym filmie: Moj mąż z zawodu jest dyrektorem;)). Taaaa ale Maks, Maksio dla mnie bomba:). Mąż jeszcze się waha, ale ostatnio buli u nas znajomi i pił za Maksa, więc jak będzie chłopak to chyba nie ma odwrotu. Musi być Maks!

Jasio, też jest wdzięczne i słodkie. Ale wiecie każde imie jest super jak i dzieciaczek fajny, bo jak taki rozwydrzony, rozpuszczony to najfajniejsze imię nie pomoże;-)
 
Ja tez kiedyś myślałam nad Maximilianem jak jeszcze w ciąży nie byłam.
Przyjaciółka jak jej powiedziałam, że będę mieć dzidzię to od razu mówiła do brzuszka Maxiu. A ja jej na to, że nie jestem już pewna czy Maxiu będzie. Podoba mi się Filip, ale już nie mogę dać. Podoba mi się Kuba, ale do Jakuba nie mam przekonania. No i tak mam z imionami męskimi, zgroza.
 
my mamy problem, mamy mnóstwo imion dla dziewczynki i jedno dla chłopca. z tego co mówił lekarz to jeden chłopiec został zidentyfikowany, teraz poczekamy jeszcze do marca żeby poznać płeć drugiego groszka i będzie burza umysłów

szukamy imion, które istnieją w dwóch językach
Mamy już Yousif (czyli Józef) i Hanah (Hanna) dla dziewczynki

Reszta się okaże później
 
reklama
Ja za to nic innego nie robię tylko jem :no:. A smakuje mi wszystko. Aż szkoda mówić ile mam na "+" to chyba przez to, że tylko zgagę miałam, a wymiotów prawie wcale :crazy:. Musze zacząć wychodzić na dłuższe spacerki. Miałam się też zapytać lekarki czy mogę iść na aerobik i zapomniałam :baffled:. Mam sklerozę w ciąży.
 
Do góry