reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

reklama
natala,podobno rusza.....ale to zalezy...ja nigdy nie mialam....ale te co mialy to w niedlugim czasie urodzily....
A tobie gin. Robil?
ja mialam badanie wczoraj i bardzo mnie to bolalo po czym w nocy dostalam 4 godzinnych skurczy a dzis odpadl mi czop........mysle ze gin zrobila mi to temu bo mala jest juz w kanale szyjka krotka ale rozwarcia nie ma........a odejscie czopu oznacza chyba ze szyjka zaczyna sie rozwierac....?
 
ja mialam badanie wczoraj i bardzo mnie to bolalo po czym w nocy dostalam 4 godzinnych skurczy a dzis odpadl mi czop........mysle ze gin zrobila mi to temu bo mala jest juz w kanale szyjka krotka ale rozwarcia nie ma........a odejscie czopu oznacza chyba ze szyjka zaczyna sie rozwierac....?

Ja mialam masaz szyjki zrobiony w srode na wizycie u gina...po czym w czwartek zaczal odchodzic czop i w piatek w nocy dostalam skurczy.:tak:
 
ja mialam masaz szyjki zrobiony w srode na wizycie u gina...po czym w czwartek zaczal odchodzic czop i w piatek w nocy dostalam skurczy.:tak:
oj jak bym chciala aby u mnie to tez sie sprawdzilo:));-)

ja mialam masaz szyjki zrobiony w srode na wizycie u gina...po czym w czwartek zaczal odchodzic czop i w piatek w nocy dostalam skurczy.:tak:
a mam jeszcze 1 pytanko do ciebie....mialas wczesniej czesto skurcze przepowiadajace?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A JA POMIMIO TEGO ZE CHCIALABYM ABY NASZA KRUSZYNKA BYLA JUZ Z NAMI TO NIE NIECIERPLIWIE SIE JUZ BO WIEM ZE NAJPOZNIEJ W PRZYSZLY PON NASZE MALENSTWO BEDZIE Z NAMI CO PRAWDA PRZEZ WYWOLANIE ALE BEDZIE:tak:JUZ TYLE CZASU CZEKALYSMY DZIEWCZYNY ZE TERAZ TE PARE DNI TO JUZ PIKUS;-)
 
reklama
Do góry