reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

reklama
A ja sobie wlaczylam na youtube filmik z porodu i wszystko szlo swietnie, a w pewnym momencie babke nacieli! I wszystko bylo sfimlowane! Okropny widok! Teraz to juz sie niezle nakrecilam :-(
Sama jestem sobie winna...:zawstydzona/y:
 
a takie cos?niby homeopatyczne, ale strach troche samemu tak kilka rzeczy na raz - spróbuje zapytac o to położną jak zdąże...ale głupio tez tak wymyslać...chociaz ja bym wzieła wszystko co mozliwe- zeby nei bolało, zeby przyspieszyc, zeby szybko poszło, zeby elastycznie było i zeby szybko się zagoiło:-D
Wzmacnianie miesni
jeden z najskuteczniejszych lekow homeopatycznych uzywanych dla wzmocnienia scianek i miesni lona to Caulophyllum (potencja odpowiednio: 3,6,12,30 i 200 zaleznie od stopnia zaawansowania porodu.

Nieregularne skurcze
ten sam lek (caulophyllum) pozwala nie tylko uregulowac skurcze ale rowniez i sprawic, ze przybiora one na sile.
Lekarze homeopatii czesto zartuja mowiac: gdy sie wydaje ze porod sie zaczal nalezy najpierw wezwac taksowke a dopiero pozniej zazyc caulophyllum
Znany brytyjski homeopata Duglas Borland zaleca przyjmowanie caulophyllum o potencji 12 lub 30 codziennie przez ostatnie 3 tyg ciazy

Rozluzniajace
Samopoczucie kobiety podczas akcji porodowej ma kluczowe znaczenie dla samego jej przebiegu i pozwala uniknac wielu komplikacji.
Tu zalecana jestBelladonna- powszechnie znany lek uspokajajacy, odprezajacy.

Cimicfuga- bedzie lekiem skutecznym u kobiet ktore zaczynaja tracic wiare w siebie, ulegaja pesymizmowi, histerii, czesto wzdychaja, odczuwaja spazmatyczny bol zmierzajacy w roznych kierunkach. Charakterystyczne bedzie dla nich stwierdzenie: `juz nie moge` lub `nie dam rady`
Naciecie krocza lub cesarskie ciecieTu homeopaci zalecaja lek pod nazwaStaphysagria, ktory jest rowniez podawany w innych przypadkach pooperacyjnych. Kobiety ktorym podano ten lek znacznie rzadziej prosza o leki przeciwbolowe.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanie do tych ktore doswiadczyly masazu szyjki przez swego gina...otoz czy po takim masazu cos was "ruszylo"?
 
Mam do Was pytanko. Od 3 tygodni mam skurcze przepowiadające, które trzymają około 15-30 min - do tego już się przyzwyczaiłam.
Ale od 3 dni mam jeden wielki skurcz i to z pleców. Dzisiaj rano na 1h odpuściło i znowu mam cały czas sztywny brzuch i plecy. Czy miałyście coś takiego?
Niby ból nie jest duży, ale ciężko mi się porusza i siedzi, a nospa niestety nie pomaga.
 
reklama
Mam do Was pytanko. Od 3 tygodni mam skurcze przepowiadające, które trzymają około 15-30 min - do tego już się przyzwyczaiłam.
Ale od 3 dni mam jeden wielki skurcz i to z pleców. Dzisiaj rano na 1h odpuściło i znowu mam cały czas sztywny brzuch i plecy. Czy miałyście coś takiego?
Niby ból nie jest duży, ale ciężko mi się porusza i siedzi, a nospa niestety nie pomaga.
ja tak mam co niedziele,chodze w jednym wielkim skurczu i nadal 2w1
 
Do góry