reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

ja myśle,ze to tez są jakieś tam skurcze,ale proponuje wziasć prysznic i obserwowac dalej czy cos wiecej sie bedzie działo,a wody wcale nie musza odejść od razu
 
reklama
Latam co chwile na kibelek...i paznokcie zaczelam obgryzac z nerwow:szok: rany, juz bym chciala by sie zaczelo :hmm:Mam spory apetyt,i tak jakby lekkie rozwolnienie...Czop odchodzi ,wiec moze dzis sie zacznie a jak nie to mysle ze do konca tego tygodnia juz napewno bedzie po wszystkim :tak:
 
latam co chwile na kibelek...i paznokcie zaczelam obgryzac z nerwow:szok: Rany, juz bym chciala by sie zaczelo :hmm:mam spory apetyt,i tak jakby lekkie rozwolnienie...czop odchodzi ,wiec moze dzis sie zacznie a jak nie to mysle ze do konca tego tygodnia juz napewno bedzie po wszystkim :tak:
jolka mam identyczne objawy jak ty tylko ze czop mi nie odchodzi i wiem jakie to meczace bo co jakis czas skurcz ale nieregularny przechodzi i za jakis czas na nowo....
 
Ja staram się nastawić tak, żeby znieczulenie nie bło potrzebne - ale jakby co mamy odłożoną kasę i jeśli będzie mi ciężko to poproszę. Najważniejsze, żeby z dzieckiem było wszystko ok.
 
dziewczynki, znalazłam taką stronke co do indukowania - popróbujcie:-)
ja jeszce się wstrzymam - zobacze co Wam pomoże:-D

ale wiele z tych rad już praktykujecie i nic, ale są inne ciekawiste:happy2:

porod
 
fajna stronka :) coś mi się nawet wydaje że już 3 lata temu oglądałam - pamiętam te przepisy :) no ale nie pamięta się wszystkiego...

Pytanie do mam które rodziły już więcej niż raz - czy któraś za drugim lub kolejnym razem była nacinana???
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry