reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

oj jak bym chciala aby u mnie to tez sie sprawdzilo:));-)


a mam jeszcze 1 pytanko do ciebie....mialas wczesniej czesto skurcze przepowiadajace?

Sorki Natala,ze tak pozno odpisuje...malo tu ostatnio zagladam.No wiec ja mysle,ze owych skurczy przepowiadajacych to ja nie mialam wcale...przez cala ciaze nie czulam nic co moglabym nazwac skurczem...ostatni tydzien przed porodem bolalo mnie tylko krocze do tego stopnia,ze ciezko bylo mi sie ruszac.
 
reklama
Chciałabym was poinformowac o planowanych spotkaniach BB mamus organizowanych przez Babyboom. mozna sie tu zapisac na takie spotkanie, na niektórych bedzie tez administracja, wiem ze napewno w Warszawie bedzie Aniaslu Miejsce spotkania organizuje BB a date wybiercie sami wspólnie. Na spotkanie mozna isc z dziecmi, sasiadka, kolezanka, jak wam pasuje.Spotkania odbeda sie w miastach
Rzeszów
Olsztyn
Białystok
Wrocław
Warszawa
Bydgoszcz
Lublin
Szczecin
Łódź
Trójmiasto
Katowice
Poznań
Kraków
Zielona Góra
Oferta miast ma sie poszerzac:tak::tak:Spotkania beda mialy na celu reportaz, mile widziane fotki i relacje ze spotkan.
Chetni na takie spotkania moga sie zglaszac tutaj.O ewentualnaych terminach bede was informowac zapraszam na Pw lub tutaj na watek Zapraszam w imieniu BB:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry