reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

takich szefów to "wystrzelać" tylko,hihihi,każda kobitka ma prawo do bycia mamusią,czemu oni takie problemy robią,jakby sami nie mieli dzieci lub nie chcieli ich mieć,a przecież tak naprawdę każdy marzy o dzieciach,no nie?
 
reklama
oj no tak kinia,mój zazwyczaj ogląda meczyki a przy nich sie tak wierci że ja się wolę nie zbliżać:)a teraz to mam wrażenie że bardziej tuli mój brzuch niz mnie buhahhaha i jakie teksty do niego wali,aż mnie czasem osłabia:)ci mężczyźni hehehehe!
 
ja właśnie pożyczyłam Harlan Coben -"Bez pożegnania" i Tess Gerritsen -"Chirurg" którą zaczęłam właśnie czytać o mordercy który zabija kobiety ale przed tym wycina im na żywca macicę książka hm.. nie bardzo dla kobiet w ciąży:-):-):-)
 
reklama
Też w to nie wierzę.
Jednakże niezaprzeczalny jest fakt, że właśnie zjadłam kilogram kapusty kiszonej, wczoraj podobnie, a do tego gotuję kapuśniak na jutro...
 
Do góry