reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

reklama
a ja lubię po kilku latach przeczytać coś drugi raz.ale robię to tylko wtedy jak juz nie pamiętam o czym była książka,bo inaczej by to nie miało sensu:)strata czasu:)
 
ja tez,ale pod warunkiem,że jest to ksiażka ktora mi sie podobała,albo do której bardzo chciałabym wrócić
tak czytałam chyba kilka razy Samotność w siecie,Kod Leonarda
 
ach nie wiem czy słyszałyście o książce "sprzedane" chyba taki to miało tytuł,byłam w podstawówce jakoś pewnie w 4 klasie,no może w piątej jak czytałam tę książkę ,nie pamiętam autora ale zrobila na mnie duuuuuużeeeeeeee ,właściwie ogromne wrażenie!nigdy się więcej z nią już nie spotkałam,a bardzo bym chciała,jednak pamięć po tylu latach płata figle,i cóż,nie pamiętam ani dobrze tytułu ani autora książki:(
 
pamiętam też jakieś romansidło pt "czarownice nie płaczą" czytałam 3 razy ale jak byłam młodsza:)teraz leży na półce i pokrywa się kurzem,może kiedyś jeszcze raz ją przeczytam:)
 
a ja nie wierzę w takie jadłospisowe rodzenie chłopczyka lub dziewczynki,myśli mam o tym takie same jak i o wszelkich ludzkich,starych zabobonach,czegoż to ludzie nie wymyślą:)
 
Ja też wracam do niektórych książek... Lubię wszystkie książki P. Coelho, W. Whartona... Poza tym polecam:

1. G. G. Marquez "Miłość w czasach zarazy", "Sto lat samotności"
2. C. Hofmann "Biała masajka"
3. O. Fallaci "List do nienarodzonego dziecka"
4. M. Bułhakow "Mistrz i Małgorzata"
5. J. Carroll "Durne serce", "Kraina chichów"
6. D. Brown " Kod Leonarda da Vinci", "Anioły i demony"
7. R. Mawson "Dziecko Łazarza"
8. J.L.Wiśniewski "Samotność w sieci"
9. N. French "Fatalna namiętność"
10. J. Archer "Kane i Abel", "Córka marnotrawna"

Tyle przyszło mi teraz do głowy... Jak coś jeszcze sobie przypomnę, to napiszę.
 
reklama
Do góry