reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

śpię zazwyczaj na lewym boku, dawno temu lubiłam na brzuchu...niestety od paru lat nie mam jak.... mam duży biust i trochę uniemozliwia mi spanie na brzuchu ;-)
 
reklama
ja też mam problemy ze spaniem a właściwie z zaśnięciem:-(
najlepiej zasypiam na brzuchu a teraz lipa:-:)wściekła/y:
wczoraj zasnęłam tak jakby na połowie brzucha a częściowo na kolanie dziwnie wyszło ale przynajmniej szybko zasnęłam a i jasie podłożyłam:-D:-D:-D ale długo nie dam tak rady:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
No to wszystkie mamy ten problem z ułożeniem się:)
Aneczka ja też próbowałam ten sposób na "brzucho-boku";-) . Na mnie nawet działa..Ale ostatnio najwięcej śpie na lewym boku-jakoś tak samo wychodzi i nawet wygodnie:).
Roksana dzięki za wyczerpujące propozycje:). Jakoś intuicyjnie do większosci sie stosuje:)

Ale wiecie co Wam powiem? KOCHAM TE CIĄŻOWE NIEDOGODNOŚCI!! Ciekawe kiedy zmienie zdanie-hihihihiiii
 
menu na dziś:
śniadanie- naleśniki z dżemem truskawkowym
II śniadanie- pomarańcza właśnie się na nią czaję
obiad- zupa ale taka gulaszowa (karkówka, makaron spaghetti,warzywa i chyba koncentrat bo czerwonawa jest)
i danie dnia KARPATKA
i coś jeszcze ale nie mam pomysłu jeszcze:-D:-D:-D
 
o rany jakie menu:szok:
ja to może jabłko w siebie wmuszę,a potem dopiero makaron z serem,a na razie tylko herbatka owocowa
 
reklama
Do góry