reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

A mi jak zwykle śni się poród ,a ostatnio przy porodzie nie było mojego M tylko jakis murzyn z wielkim f...em chciał mnie gwałcic a ja rodze nic miłego fuuuuu:eek:
 
reklama
ja mam tą z kuleczkami - w sumie już na walentynki ją sobei zamówiłam na prezent ;) ale jak dla mnie do tej pory była za wielka do spania, teraz ją wyciągnęłam do siedzenia i spróbuję się z nią przeprosić
ja zazwyczaj jestem tak padnięta że zasypiam momentalnnie i śpię do rana ok 7 h bez przerwy,ale od czasu do czasu zdarzają mi się gorsze noce - że się obudzę i potem nei mogę zasnąć, wczoraj tak miała - pobudka przed 4 do 6 prawie nie spałąm a 6.40 pobudka do pracy :( caly dzień nieprzytomna byłam...
 
o matko, Chogata, ale sen...

przypomniało mi się, że tej nocy śniło mi się, że nasza mała już była z nami, a my postanowiliśmy "dorobić" jej rodzeństwo; i jeszcze uprzedzałam swego lubego, że jak teraz będziemy robić, to raczej będzie dziewuszka druga, bo na synka musielibyśmy ciut poczekać; no i on nie chciał czekać:-D
 
Tez mam ta podusie. Uwielbiam ja!:tak: Kupilam za 79zl w smyku wiec jest to chyba ta tansza wersja, bo byla jeszcze inna za okolo 120z ale byla bardzo dluga. Z tego co wiem ma ja tez Gosia i podawala mi link do tej poduszki, wiec jak cos to pytajcie ja.
 
Ale macie sny kbitki....
Ja takch nie mam,przewaznie nic nie pamietam .....raz snilo mi sie ze urodzilam juz dzidziusia,no i znajomi pytaja czy to chlopczyk czy dziewczynka,a ja na to ze nie wiem zaraz zobacze( a bylam juz w domu-w tym snie...hi,hi...) no i zobaczylam siusiaka.....tak wiec jak mawiala moja babcia w zyciu na odwrot niz w snach wiec pewnie druga corcia mi sie urodzi....hi,hi.....ale co tam byle wszystko dobrze poszlo i zdrowa byla.....:-)
 
No nie! tyle tu napisalam i mnie wywalilo i wszystko sie skasowalo....wrrrrrrrrrrrr!

to teraz opowiem krotko. Moja poducha jest mega wygodna, wypelnienie ma takie jak w poduchach antyalergicznych,czyli takie synetyczne wlokno,cos jak welna???? no w kazdym razie ja sie nie poce od kiedy spie z tym preclem. wczesniej wstawalam mokrusieńka! no i mega ulga dla kregoslupa i obolalej szyji! moja jest z firmy motherhood
 
Ja śpie na profilowanej poduszce kupionej w Ikea. Jest bardzo twarda, do czego trudno bylo nam się z mężem na poczatku przyzwyczaić, ale teraz nie zamieniłabym na żadną inną. Nawet mój mąż przestał chrapać :tak:
Jeżeli chodzi o przesypianie nocy to różnie z tym bywa... Przede wszystkim nic wieczorem pić nie moge, bo będę musiała w nocy na siusiu wstać. Ogólnie śpię dobrze, bo po pracy wracam na tyle zmęczona, że nie mam problemów z zasypianiem, a że teraz pracuje tylko na popołudniówki (na własne życzenie) śpie do oporu, bo mąż mnie nie chce budzić. Więc jak położe się około 24'tej to do około 9'tej, najpóźniej o 10'tej jestem na nogach :-)
spie głównie na lewym boku, żadko na prawym, na plecach nei śpie bo źle mi się oddycha...
 
a mnie nie wiem czemu wieczorem suszy strasznie jakbym kaca giganta miała no i te pół litra wypijam no i oczywiście wstaje siusiu...
 
reklama
Do góry