reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

Hmmm a ja koszuli do szpitala nie mam i nie wiem czy będę kupować bo mi się też nie podobają mam taką fajną ala sukienke na ramiączkach i chyba ją wezme - moja młodsza siostra w takiej była i było ok to może i u mnie się sprawdzi....
A w domu to zawsze śpie w majteczkach tylko;-) no czasem jak mi zimno to mam koszulke na szeleczkach:-)
 
reklama
Kasiu pomysł dobry aczkolwiek już go odrzuciłam jakiś czas temu. Nie chce dać dziecku mojego imienia, a po babci też nie, bo druga babcia ma imię mamy mojego taty, a ja ją, że delikatnie powiem, nie przepadam za nią. Więc niestety nie ma szans.

Niby jest dużo imion, ale żadne mi nie pasuje do Oliwii oprócz oczywiście Magdaleny. Podoba mi się to imię, ale muszę iść na kompromis z moim i szukam dalej :), a Małgorzaty nie dam, bo mi się źle kojarzy.
 
Mi mój kupił takie sexi koszule do spania no i co niestety biust urósł i poszły w odstawkę :(. Te to lubię, ale te zwykłe to bleeeeeee nawet jak są dopasowane to nie umiem w tym spać.
Nie wiem jak oko zamkną w szpitalu i kto mnie odwijać będzie jak się zaplątam :(((((((((
 
ja tez nie lubie spac w koszulach, wogle takich nie mialam, spie zwykle w bieliznie sportowej, a jak mieszkalismy z mezem sami to nago spalam i bylo najlepiej.

Do szpitala mam 3 koszule przed kolano na ramiaczkach, ale nie sa one jakos specjalnie ciazowe czy do karmienia tylko takie zwykle pizamkowe, ale ze sa bawelniane to sie naciagaja na brzuszek :tak:. Innych nie jestem w stanie zniesc i juz
 
Dzięki.Wydawalo mi się,ze moze jakos za malo.. elegancka, ale w sumie najwazniejsze zebym ja sie dobrze czula.Jestem na tym forum b rzadko, zdecydowanie za rzadko.Termin mam na sierpien i nie bardzo umiem sobie ustawic suwaczek.Z mojego wynika,ze juz urodzilam;-)
 
My ustalilismy (zanim jeszcze była decyzja o dzieciach), że drugie imię bedzie zawsze po któryms rodzicu - w zależności od płci ;-)
I tak jest juz Aniela Aleksandra a teraz będzie Antoni Mateusz (chyba, że Antonina sie z niego zrobi :eek::laugh2:)
 
reklama
Do góry