reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

A ja mysle ze temat jak kazdy inny przeciez nie powstal po to aby doswiadczone mamy straszyly i opowiadaly bog wie co dziewczyna ktore beda rodzily pierwszy raz
A z drugiej strony czy czasem nie lepiej jest wiedziec i przygotowac sie na pewne okolicznosci i sytuacje
 
reklama
Widze ze jednak sa osoby zaintersowane porodem wiec jesli ktos ma jakies pytania to jak moge to pomoge, mam za soba dwa porody wiec troche doswiadczenia jest.
 
Dziewczyny mam do was pytanie........odczowacie czasami takie lekkie bole jakgdyby miesiaczkowe....?
 
ja jeszcze na razie "naciągam" swoje stare koszulki i bluzki, ale już nie jest mi zbyt wygodnie (bo są zbyt opięte na biuście wtedy); nie chcę kupować takich specjalnie dla ciężarnych, bo cena względem jakości mnie nie satysfakcjonuje jednak;
na pewno chcę kupić jakąś bawełnianą sukienkę na letnie dni, ale jeszcze się nie rozglądałam; no i poszperam w szafie, powyciągam swoje letnie bluzki ze stanem pod biustem z nadzieją, że będą dobre;
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry