reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

Myslalam ze chcecie sie podzielic swoimi myslami;)bo szczerze powiedziawszy ja juz zaczynam sie pomalu nakrecac....
 
reklama
Ja mam przykre doświadczenia z porodu ,wiec nawet w sierpniu tu nie bedę zaglądać ,żeby jeszcze bardziej sie nie bać.Ale może inne dziewczyny sa ciekawe lub chcą się podzielić wrażeniami z pordu to będą się tutaj udzielac:-)
 
Czasami już myślę o porodzie, przyznam się, że nawet czytałam ostatnio tutaj na forum relacje z porodówek (ryczałam), ale póki co, nie boję się specjalnie. Trzeba będzie to przeżyć i już. Zajęcia w szkole rodzenia zaczynam pod koniec maja. Liczę, że na nich właśnie dowiem się ciekawych, przydatnych rzeczy.
 
Nareszcie znalazl sie ktos kto nie boi sie porozmawiac o tym co nie uniknione:)ja tez czytalam te relacje z porodowek i im wiecej czytam tym staje sie blizsza temu tematowi i mniej jestem nim przerazona:)
 
ja na razie nie myślę jakoś specjalnie choć oczywiście czasem coś tam mi przemknie przez głowę...ale wątek przeciez może być - dla tych, które bedą chciały o tym rozmawiać, kto nie chce może przecież nie zaglądać :) no a pytania i wątpliwości mogą rodzić się na bieżąco - wtedy faktycznie ciężko czekać z pytaniami do lipca czy sierpnia :)
 
Oczywiście mam mnóstwo pytań i wątpliwości, zwłaszcza że to mój pierwszy poród, ale chyba jednak bardziej mam jakieś lęki, że coś się stanie dziecku podczas porodu, a nie że mi będzie trudno itp. Staram się jednak nie rozmyślać o tym, bo po co się niepotrzebnie denerwować;
trzeba myśleć pozytywnie i liczyć na to, że wszystko przebiegnie jak najlepiej, czego nam wszystkim, mamom, życzę:happy2:
 
Oczywiście mam mnóstwo pytań i wątpliwości, zwłaszcza że to mój pierwszy poród, ale chyba jednak bardziej mam jakieś lęki, że coś się stanie dziecku podczas porodu, a nie że mi będzie trudno itp. Staram się jednak nie rozmyślać o tym, bo po co się niepotrzebnie denerwować;
trzeba myśleć pozytywnie i liczyć na to, że wszystko przebiegnie jak najlepiej, czego nam wszystkim, mamom, życzę:happy2:

no i ja myśle tak samo !!!
boje się o dziecko, a bólu nikt za nas nie przeżyje,musimy to udzwignąc same.
ale jak tylko spotykam znajome to zaczynają mi opowiadać o porodach i ostatnio nie są to zbyt ciekawe informacje i relacje,więc aby się do końca nie przerażać to raczej często tu zagladać nie będe:)
 
reklama
własnie się wczoraj okazało że zostawiłam na 99% tę bluzkę w holetu!!!!!!!!!!!! dzwoniłam ale oczywiście jej tam nie ma:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry