reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza w ciąży

Się pukam jak Ciebie czytam :tak: wystarczy ..... tych Twoich glonowych głupot, ktoś się potem naczyta i jeszcze da temu wiarę

po drugie, żeby glony miały zły wpływ na org. trzeba je spożyć !
po trzecie glony się szybko rozwijają tylko w akwariach zaniedbanych !

więc się zastanów co piszesz......

Po pierwsze jak się ma dużą hodowlę rybek akwariowych i to w mieszkaniu to jakbyś nie wiedziała istnieje takie coś jak odparowywanie wody wraz ze wszystkimi syfami jakie w niej są. Może moja mama będąc w ciąży zrobiła się na to wrażliwa. Przeprowadzono badania, które wykazały związek między jej stanem a tymi glonami. Zresztą mniejsza z tym, bo nie zamierzam tłumaczyć Ci czegoś co się zdarzyła ponad 26 lat temu.

Po drugie to nie chce Cię urazić, ale za każdym razem jak czytam Twoje posty, będące odpowiedzią na czyiś problem to niestety mam wrażenie, że tego kogoś wyśmiewasz. Dla przykładu podam post z wątku o mikrofalówce. Ja odpowiedziałam pierwsza i postarałam się uspokoić dziewczyna, która zapewne bardzo pragnie żeby jej dzidzia była zdrowa, może nie ma odwagi powiedzieć nikomu o swoich obawach i dlatego opisała je tutaj, a Ty natomiast zrobiłaś z niej wariatkę, która przesadza. Na pewno jej tym pomogłaś.
 
reklama
Wiesz chyba mało na forum jestes by wiedzieć ile prowokacji tutaj się trafia, i logicznym faktem jest, że człowiek zaczyna na pewne tematy patrzeć jak na takową właśnie prowokację. I nie zamierzam śledzić Twojej historii ''postowej'' aż taka zawistna to ja nie jestem jak Ty . Temat z glonami to temat -> 0_0
Tak samo temat z mikrofalą. Można przezywać I ciążę ale nie popadajmy w przesadyzm, równie dobrze mozna się obawiac wyjścia na dwór (spaliny, smog), TV satelitarnej (sygnał satelitarny), kawy (kofeina), warzyw (ołów), krowiego mleka niepasteryzowanego ( bakterie), i wiele ,wiele innych ..... a jednak ludzie z tego wszystkiego korzystają, nawet w ciązy z mikrofali, a dzieci rodzą się zdrowe. Jedzą pizze, fast foody , równiez nic złego się nie dzieje. Ja miałam ciąże zagrożoną co nie oznaczało, że musiałam pisać durne tematy typu: czy promieniowanie z tel. kom. może mi zaszkodzić. (?)

Zastanów się .... wszystko jest dla ludzi, ale niektóre pytania (większośc prowokacja), sama przez się nasuwa pewne wnioski do odp.
 
Wiesz chyba mało na forum jestes by wiedzieć ile prowokacji tutaj się trafia, i logicznym faktem jest, że człowiek zaczyna na pewne tematy patrzeć jak na takową właśnie prowokację. I nie zamierzam śledzić Twojej historii ''postowej'' aż taka zawistna to ja nie jestem jak Ty . Temat z glonami to temat -> 0_0
Tak samo temat z mikrofalą. Można przezywać I ciążę ale nie popadajmy w przesadyzm, równie dobrze mozna się obawiac wyjścia na dwór (spaliny, smog), TV satelitarnej (sygnał satelitarny), kawy (kofeina), warzyw (ołów), krowiego mleka niepasteryzowanego ( bakterie), i wiele ,wiele innych ..... a jednak ludzie z tego wszystkiego korzystają, nawet w ciązy z mikrofali, a dzieci rodzą się zdrowe. Jedzą pizze, fast foody , równiez nic złego się nie dzieje. Ja miałam ciąże zagrożoną co nie oznaczało, że musiałam pisać durne tematy typu: czy promieniowanie z tel. kom. może mi zaszkodzić. (?)

Zastanów się .... wszystko jest dla ludzi, ale niektóre pytania (większośc prowokacja), sama przez się nasuwa pewne wnioski do odp.

Po pierwsze nie pisz że jestem zawistna bo mnie nie znasz i nie wiesz jaka jestem. Ja Cie nie obrażam.

Po drugie najwidoczniej jestem naiwna bo nie mam zielonego pojęcia po co wypisywać na forum prowokacje. Wierze w to że każdy kto tutaj pisze, robi to dlatego że rzeczywiście na problem, nie rozumiem po co pisać nieprawdę.:no:
 
Po pierwsze nie pisz że jestem zawistna bo mnie nie znasz i nie wiesz jaka jestem. Ja Cie nie obrażam..

No to się puknij w głowę.

Zaiste...

Po drugie najwidoczniej jestem naiwna bo nie mam zielonego pojęcia po co wypisywać na forum prowokacje. Wierze w to że każdy kto tutaj pisze, robi to dlatego że rzeczywiście na problem, nie rozumiem po co pisać nieprawdę.:no:

Widocznie tak: jeden z wielu: https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...lodnienie-czyli-nietypowe-zaplodnienia-29497/

A jest ich na forum nie mało ...... tylko trzeba tematy wszystkie czytać ..
 
Oj ale ludzie mają prawo pisać co chcą. Przecież to otwarte forum. Skoro ktoś chce pisać o czymś co nie miało miejsca i sobie wymyśla to jego broszka. Ja tu nie jestem po to żeby sobie coś popisać, dlatego nie udzielam się wszędzie gdzie popadnie. Jak nie mam nic do napisania to tego nie robię i mam nadzieję, że tak właśnie funkcjonuje to forum.

Uważam że dyskusję powinnyśmy zakończyć, bo to wątek o zwierzętach a nie wątek o prowokacjach, czy też dochodzenia racji między NeSSi i kbetina. :tak: Nie chciałabym być tylko przez nikogo atakowana.
 
Ludzie, a jak mam wyniki takie w 23 tc
IGG - ujemny poniżej 2
IGM- ujemny ponizej 0,500

to co to znaczy? Że będę musiała badania powtórzyć za jakis czas?
 
reklama
pytać ginekologów trzeba :-)
na tokso jest antybiotyk o ile dobrze pamiętam - bezpieczny dla dzidzi bo do łożyska nie przenika
 
Do góry