reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza w ciąży

ja od niej też dostałam globulki(takie robione na zamówienie),ale mówiła, że są bez antybiotyku...właśnie przed chwilką dzwoniłam do przychodni-toksoplazmozy nie mam-ani świeżej ani przebytej...badanie robiłam oczywiście prywatnie,bo moja dr powiedziała,że nawet jeśli wynik będzie na plus-ona leczyć tego nie zamierza......debilizm,po prostu...w poniedziałek będę miała genetyczne usg,a za 2 tygodnie uciekam do normalnego lekarza...
 
reklama
Samo IGM to nie wiem dokładnie i nie wiem ile w Waszym mieście, ja za oba płaciłam 65 zł. Jedno to połowę z tego.

Ja chodziłam cały czas do NFZ. Skierowania nie dostałam. Teraz dostałam od lekarza, do którego chodze prywatnie i od razu coś się dzieje. Tyle, że muszę płacić.... No ale to jest to o czym mi mówił lekarz: za badania w NFZ nie płacisz, ale najczęściej zleca się te badania, ktore kosztują grosze. Może nie wszędzie tak jest, ale....
zazwyczaj tak jest... ja juz sie pare razy przejechalam na ginach na nfz i juz nigdy nie skorzystam z ich uslug :confused2:... place 70zl za wizyte i mam wszystkie badania (nawet za dodatkowe na placilam), w tym usg na kazdej wizycie i teraz czuje sie bezpiecznie z taka opieka ginekologiczna... :)
 
wiec moje 55 to nie tak duzo :)
musze zrobic tez obciazenie glukoza. wiecie jaka jest cena za to badanie? pisalam w odpowiednim temacie ale nikt nie odpisal :(
 
reklama
Jestesaniolkiem nie zarazisz sie toxo od szczura.
Z zywych zwierzakow tyko i wylacznie chore koty w fazie siewsta sa grozne a i tak,zeby sie od nich zarazic trzeba by jesc brudnymi rekami po sprzataniu kociej kuwety.
 
Do góry