reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
a ja nic nie mam przeciwko komarom i komarzycom! i chyba trza się będzie zaopatrzyć! :)
ech... i pomyśleć, że miałam już od wtorku być w Bełchatowie... :(
odbiję sobie po obronie!
 
reklama
loli pisze:
mam, znalazłam krem na komary...kupiłam Miłoszowi w tamtym roku nazywa się Moustidose , przeciw komarom, kleszczom, osomitd., dla dzieci od 1 miesiąca,kupiłam go w aptece.

my to mielismy w zeszłym roku... bardzo dobrze się sprawdziło...
 
na komary to mnie by się coś prędzej przydało. Gosia ma w sobie odstarszacz jak jej tatus


Gosia i Aga cieszą się że jedziemy.....i cieszymy sie że jadą z nami kwietniowe mamusie i kwietniowe szkraby :)
 
Boje sie ze jeszcze palne jakas gafe ::) :p a do tego jestem zdolna ;D
O tym ze jestescie zajebiste to wiem od dawien dawna ;) ;D
 
reklama
Ania29 pisze:

no fajne, fajne ;D
bedzie wesoło
tylko nie wiem jak te moje chłopy bedą biegac po Szczercowie
bo obuwie drastycznie im się "skurczyło" i wczoraj zamawiałam na allegro
nie wiem czy dotra na czas ::)

my będziemy na miejscu ok południa, bo wyjedziemy po sniadaniu chłopców ok 10.00
chyba, że tak jak loli o ósmej
a Wy o której planujecie być na miejscu?
 
Do góry