reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
a ja mam pytanie do margot - a jak tam z waszym miejscem w samochodzie? bo ja sobie myslalam, ze moze bym wpadla przed tym weekendem na pare dni do siostry do piaseczna, a potem juz by mi sie nie oplacalo wracac do domu, to bym sie chetni z wami zabrala :) wam sie zmieszcza 2 wozki? no i w jakich fotelikach wozi sie takie dzieci? mozna jeszcze w tych malych? :)
 
reklama
loli, jeszcze troszkę cierpliwości.... kombinuję, kurczę, jak koń pod górę....
podróż z Toją odpada raczej, bo ona zanim dojedzie do Bełchatowa, odwiedza pół rodziny.... i niby mówi, że nie ma problemu, dla mnie to jest zbyt krępujące, wpychać się do obcych ludzi na noc.... namawiam Tomka, on ma opory, że tak krótko (tak jak Wam mówiłąm, jedziemy 8 godzin w jedną stronę... będziemy na miejscu o 16-17, praktycznie nic z wieczoru i rano od nowa podróż) więc namawiam go na dłuższy pobyt.... na to już bardziej skłonny, ale co chwilę wymyśla jakieś powody by nie jechać : praca, popsute auto, itp... :mad: :mad: :mad: DLACZEGO MAM TAKIEGO LENIWEGO FACETA?????????

szukam innych rozwiązań.... jutro rano dam odpowiedź
 
Magda ja go rozumiem ;)
Napewno Ci się uda namówić go na dłuższy pobyt.

Będzie osmiu chłopa na cztery dziewczynki;
 
Napisałam wczoraj do Elci na gg i mi odpisała ze raczej nie przyjada :(
bo maja jakies problemy z samochodem i kaska :(
napisze do niej jeszce dzis zeby sie zdeklarowała czy jedzie czy nie :)
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
no to jadę!!!!!!!
zabieram się z margot :-*

na razie sama, a jak tomek się zdecydje to njwyżej jakiś materaz się załatwi i będzie spał na podłodze ;)

do zobaczenia :)
 
reklama
Do góry