reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to kiedy spotkanie?

JESZCZE RAZ


  • Wszystkich głosujących
    18
Cześć dziewczyny
nasz wyjazd jest pod wielkim znakiem zapytania
więc na tą chwilę deklaruję, że nie jadę :mad: :(

A tak bardzo się cieszyłam że Was poznam osobiście :(

No cóż, pewnie jeszcze znajdzie się okazja na kolejne spotkanie.

No to się wytłumaczę:
ostatnio trochę się u nas działo >:D
teraz jeszcze samochód nam się zepsuł i czekamy na jakieś części
pozatym kasiora :mad:

zastanawiam się jeszcze nad pociągiem, ale nie wiem czy się odważę
bo wtedy jechałabym sama z Wiktorią, ale chyba za bardzo dygam :-[

Jeśli się coś zmieni (a są szanse że tak)
to wtedy się dołączymy
najwyżej na miejscu coś znajdziemy.

Całuski :-*
 
reklama
elcia! uda się! przyjedziecie!
magdabial! jeeeeeeeeeeeeeeeee! jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! aaaaa! cudownie! fantastycznie! zaje...e! aaaa! ale się cieszę! no! a nie mówiłam, że pojedziesz!
 
;D ;D ;D ;D

elcia, ja też sama z Mikołajem jadę pociągiem do Wawki.... 5 godzin! dygam się też, ale co tam!!! spotkanie górą!!! ;D
 
Magdabial to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciesze sie neizmiernie ze was wszystkie poznam :) ;D

Elcia a ty sie staraj bo bezdie nam was brakowac :( chetnie bysmy was wzieli ale mamy 4 osobowe auto bo jest pzrekleta kratka i ona jedno miejsce zabiera :mad:
 

1. toja+ Marek
2. margot + Jasiek
3. marianeczka
4. loli
5. mrowa + Łukasz
6. Ania29
7. magdabial
8. giza + Witek
9. ziuta + Paweł
10. A G U S I A+ Paweł


tyle bede rezerwowac dzis miejsc
jesli jeszcze ktoś się zdecyduje to będziemy domawiać na bieżąco ;D

 
ok,zarezerwowane 16 miejsc,
gdyby ktos sie jeszcze zdecydował to można zrobić dostawki do pokoi,
odnośnie jedzenia - w samym ośrodku nie ma wyżywienia ale jest 1,5 km bar w którym jest mozliwość wykupienia obiadków,
sa tez smażalnie itd
 
loli, nie chce mi się szukać informacji, i z góry za to przepraszam... pamiętam że nie ma naczyń,a le czy kłdry/poszewki, itp będą tam??? bo nie wyobrażam sobie tego dodatkowo targać...
 
faktycznie naczyń nie ma, ale pościel będzie .
aha...i jak byście dzwoniły do tej babeczki i chciały o coś zapytać to nasza rezerwacja jest na nazwisko Kordzi (tak się nazywam ;D)
 
reklama
dziewczyny, strasznie mi przykro, ale ja odpadam ze spotkania :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

rozmawiałam z moją pediatrą, która STANOWCZO ODRADZIŁĄ mi jechać....

Mikołaj dopiero niedawno odstawił antybiotyk, jest osłabiony, cały czas bierze inne leki.... na razie nie ma żadnej infekcji, ale wydzielina zalega mu na oskrzelach.... nie wiadomo co to jst.. czy niedoleczenie, czy alergia czy astma (bo gdyby było wiadomo to jakoś mogłabym się przygotować)... podróż jest daleka i ciężka.... 5 godzin w pociągu, przeciągi, duszności, różni ludzi - byćmoże chorzy , itp.... bez sensu narażać dziecko na choroby, gdzie bardzo szbko w takim stanie może złapać... jeśli to astma, zacznie mi się dusić, krztusić, i inne... pogoda też nas nie rozpieszcza....

rozmawiałąm z nią wczoraj... calą noc myślałąm, gadałąm z tomkiem.... tak bardzo chcę jechać, ale zdrowie Mikołaja najważniejsze.... przepraszam, strasznie mi przykro.... ale muszę poczekać ze spotkaniem jak Mikołaj wyzdrowieje... albo przynajmniej będę wiedziała co to jest....

jeśli będzie trzeba to zapłacę te 30 zł za miejsce (w końcu jest rezerwacja i możliwe iż trzeba będzie za wszystkie miejsca zapłacić...)
 
Do góry