reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

To co "kochamy", czyli zakupy :)

reklama
ladies ja mam ten sam roooooogal:))) I wlasnie w mothercare powiedziano mi, ze on tez jest do spania:) Ja klade na nim nogi, tak by odciazyc biodro, a czesto tez sluzy mi za oparcie w lozku. Jest dosyc spory
 
Dziewczyny fajne koszulki :-)
Ja dziś przy okazji zakupów spożywczych kupiłam sobie na barze koszulę z guzikami po środku. Poprzednio miałam taką, drugą z rozcięciami a trzecią z guzikami na piersiach. Najlepiej się czułam i dobrze mi się obsługiwało z guzikami po środku. To już będę miała do szpitala.
 
dziewczyny doswiadczone juz porodem... czy taka koszula nadaje sie do szpitala? KOSZULA NOCNA CIĄŻOWA DO KARMIENIA ROZMIARY: S/M (2893769486) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

pytam, bo kolezanka (rowniez niedoswiadczona w tym temacie jak ja :zawstydzona/y:) zwrocila uwage, ze przy takim systemie wyciagania piersi moze byc problem jak jeszcze pod spodem bedzie biustonosz... i tez mi sie to problemem wydaje.
ale widze ze na all duzo osob je kupuje to moze to jakis wyimaginowany problem:confused:
 
Phel ja nie mam dużych i na dodatek szeroko od siebie roztawione więc w sumie tą przez środek nie zapinałam a cycki były schowane;-)

aw szpitalu nie nosiłam stanika bo kupiłam sobie takie do karmienia które miały szew przez miseczkę i strasznie mnie drażniły a w domu nosiłam już swoje miękkie na drutach lub sportowe a do spania bez
 
reklama
Do góry