reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

To jest tzn białko ostrej fazy to jest coś takiego jak OB tylko że bardziej czułe przy różnych stanach zapalnych OB może nie pokazać a CRP wyłapie nawet jak masz zęba nie zaleczonego bo ja jestem chora na sarkoidozę a to jest choroba sysytemowa mogąca zaatakować każdy organ w organizmie ja miałam pierwszy atak równo 3 lata temu, popuchły mi stawy i przez miesiąc wyłam z bólu i nikt nie wiedział co mi jest aż trafiłam do szpitala do Pani doktór która zrobiła mi tomograf i wyszło że to sarkoidoza, no więc chce potwierdzic ze to faktycznie była wysypka a nie sarkoidoza drobnoguzkowa rozsiana, która występuje na twarzy. ale ci wykład dałam:-D
 
reklama
Cześć dziewczyny, wróciłam z wyjazdu, dlatego się nie odzywałam! Było fantastycznie, pojechaliśmy nad nasze polskie morze na kilka dni, czas mi szybko minął i już termin miesiączki. Nie testowałam dziś, poczekam do jutra. Temperatura jeszcze dalej wysoka...
 
No Henryka twój wykres wygląda imponująco i dobrze wróży, trzymam kciuki. Patrzę że u Ciebie temperatura taka powyżej 36 a u mnie z rana cały czas 35,88....35,71. Zastanawiałyśmy się z diablica czy to normalne bo na chorą się nie czuję. Byłam dzisiaj na badaniach krwi zobaczymy co tam wyszło
 
Mam już wyniki i wszystko w jak najlepszym porządku. Nie ma żadnego stanu zapalnego, ani pasożytów, TSH 1,25 wiec myślę że moja niska temperatura z rana to taka uroda, poprostu może mój metabolizm w nocy tak zwalnia że ciało ma 35,88 temperaturę. Ot taka moja teoria.
Coś Wuka się nie odzywa jak tam u niej staranka?
 
Hej Dziewczyny :-)
Miałam trochę trudny okres - moje myśli krążyły wokół tej nieszczęsnej kuchenki i pralki...eh szkoda gadać:oo:
Słuchajcie Donna mi zwariowała, nie wiem co otym myśleć, teoretycznie @ powinnam dostać w sobotę a tu dziś ona mi paprotki pokazuje:szok:
Co to ma być?
Co o tym myślicie?
 
No to faktycznie zwariowała a tak z ciekawości po co sprawdzałaś ślinę kiedy miałaś dostać okres? Moze lepiej zrób test ciążowy:tak:
Wuka a ty sprawdzasz temperature itd. czy tylko paprotki wypatrujesz?:-)
 
Temperaturki nie sprawdzam, jeszcze nie dawno sprawdzałam, ale 2 termometry mi poszły:-Djesden sie zepsuł, drugi niechcący połamałam:-D:-D i sobie darowałam:-)
Ale na test ciążowy chyba trochę za wcześnie, mam taki czuły z netu taki niebieski
Myślisz, że te paprotki mogą sugerować wczesną ciążę?
 
Nie wiem czy Donna możę coś tam pokazać gdyby byłą ciąża ale chodziło mi o to że skoro w sobotę miałaś dostać @ a dzisiaj jest środa to jest juz kilka dni po
 
reklama
Do góry