reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

sprawdzałam w galeri wykresów na ovu i powiem ci że nie spotkałam sie tam z taką temp. kochanie sie codziennie to jest jakieś wyjście a jakże przyjemne:-D może zrób sobie morfologie anemia też sie objawia taką temp
 
reklama
Właśnie jutro jestem umówiona do rodzinnego w sprawie mojej wysypki która już zeszła więc poproszę o skierowanie na komplet badań pełną morfologię, mocz i może tsh. zobaczymy co wyjdzie. a temperaturę to mam 35,81 przestawiłam cyfry ale i tak niska przeważnie miałam 35,88. mierzę codziennie o 6 rano, mam nastawiony budzik i tylko się przekręcam, mierzę i dopiero wstaję na siusiu.
 
Ha ja nie wstaje codziennie o 6:-D tylko mój pecherz działa jak zegarek zawsze 6- 6:15 chce mi sie siusiu a temperaturę trzeba mierzyć o stałej porze przed wstaniem wiec uznalam ze nastawie budzik na 6 mierze temperaturę robie siusiu i idę dalej spac:-D
 
ja dzis chciałam na ovu zaznaczyć temp i dupa....powiedziało mi że jak wpisze ta temp to mi detektor ciazy zniknie i system nie bedzie mógł ovu wyznaczyć...to pewnie dlatego że nie mierze od pocztku cyklu....no ale sie zawiodłam
 
Na pewno tak będzie. Ja z kolei wróciłam od lekarza, na temat wysypki cieżko było powiedzieć bo już jej nie ma za to dostałam skierowanie na ob, morfologie, crp, tsh, mocz i pasożyty. Mam nadzieje ze wyniki bedą ok
 
a pasożyty to względem tej wysypki tak? glista ludzka powoduje wysypke....to dobrze ze sobie badania porobisz...ja w sumie też musiałabym gina nawiedzić i chociaż morfologię sobie zrobić
 
reklama
Do góry