reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
Kawkę to ja piję juz zdaje się trzecią, chyba czas przejść na melisę...Dzięki za słowa otuchy
 
Tak jak się teraz trochę uspokoiłam, pomyslałam o tym, co napisałaś: mówisz okres miałaś byle jaki, nie chcę Cię broń Boże nakręcać ale może to nie był okres? Moja bratowa jeszcze 3 cykle po zajściu w ciążę miała plamienia - taki niby skąpy i krótki okres, podobno to się nierzadko zdarza...Może warto by to było sprawdzić np testem ciążowym?
 
Testów to ja zrobiłam przez te dni moze z 5. A ten jeden dzień to tak porządnie lecialo a reszta to takie grom wie co. Na początku tez myślałam ze to moze plamienie implantacyjne ale chyba nic z tego.
 
A tak na marginesie to moze i dobrze tak nie wiedzieć tak jak twoja bratowa przynajmniej nie schizowala i jak dla mnie najgorszy okres ciazy przetrwała w nieswiadomosci.
 
Hej laseczki!

Co tam u was słychać? jakieś postępy w starankach? Ja codziennie mierzę temperaturę, badam szyjkę itd. A propo temperatury czy ten wzrost to bedzie taki znaczacy czy taki mały? Pytam dziewczyny które już mierzą więcej niż jeden cykl bo powiem szczerze ze rano to ja mam dość niską temperaturę tzn. 35,18 wiec nie wiem czego się spodziewać.
Miłej niedzieli kobitki:-)
 
ha więc to ciebie marcia spotkałam na ovu tak myślałam....słabe tamto forum nie rozwinięte jeszcze.....ja pamietam wcześniej jak kilka razy mierzyłam temp. to miałam 36,2 najniższą a z tego co wiem poniżej 36 zwiastuje osłabienie organizmu....35,18 to troche nisko.....no ale niech sie wypowie ktoś kto juz mierzył i może ta temp jest ok....
 
reklama
Tak to ja w ovufriend wiedziałam że to ty po wykresie. No ciekawa jestem z tą temperatura, osłabiona ani chora się nie czuję , przyplątała mi się tylko jakaś alergia ale już wychodzę na prostą. Kurde męczy nie te mierzenie, sprawdzanie itd. a może zmusić męża i się bzykać codziennie?:-D Byłoby to jakieś rozwiązanie. Jak w tym cyklu nie zaciążę to chyba odpuszczę i niech się dzieje wola nieba jak dana mi jest druga dzidzia to kiedyś tam zajdę w ciążę a jak nie to trudno, mam kochaną córcię to nie jest już tak źle, dziewczyny maja problem żeby mieć chociaż jedno dziecko , to jest dramat. jakiegoś dola mam
 
Do góry