reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Jak wyszły ci II i następnego dnia nic to chyba można przyjąć, że wtedy wyszło pozytywnie.:-)
Tylko ten śluz:confused::confused: sama już nie wiem.
Tak trochę trudno się w tym połapać:baffled:
 
reklama
Ja robiłam teściki zawsze wieczorem ok.8. Co do śluzu to u mnie się niesprawdza. Test był dla mnie bardziej wiarygodny.
 
Teraz w ogóle zdurniałam ;-) Wczoraj najpierw był biały, potem rozciągliwy rzadki i przeźroczysty, a dziś sucho, oj sucho... a wieczorne testowanie też negatywne.
 
sugar_and_spice jak trochę poobserwujesz to dojdziesz do wprawy.:-)

Ja testowałam ok.21.30 w dzień kiedy wyszedł mi ok. (tz. w środę) śluz był przeźroczysty i lekko rozciągliwy za to drugiego dnia było go bardzo bardzo dużo i faktycznie wyglądał jak białko.:tak: A już w piątek było suchutko.
Dzisiaj temp. się podniosła czyli u mnie owu było we czwartek;-)
U każdej kobiety wygląda to inaczej więc nic się nie martw też dojdziesz do wprawy.:happy:
A może nie będziesz musiała się wprawiać :confused: czego Ci bardzo życzę;-):tak::-D
 
Kurcze... dopiero zaczynam o tym wszystkim czytać i douczać się i teraz wydaje mi się to bardzo skomplkowane. Na testy chyba się zdecyduję ale nie wiem czy kupic lepiej w aptece czy wystarczy na allegro. Te drugie oczywiście są tańsze ale czy skuteczne??:rolleyes:
 
Raczej nie ma znaczenia gdzie kupisz, ale lepiej tańsze.:tak:
Ja kupiłam w aptece bo na zakupach w internecie szczerze pisząc to ja się nie znam.;-)
 
No to ja chyba przegapiłam, wczoraj i przedwczoraj były słuzy niby jak trzeba, ale ja przytulanie odpuściłam :-( No bo kurcze ten test ma cały czas dwie kreski z tym, że ta druga cały czas jasna.
 
reklama
witam cie sugar ja rowniez zaczelam uzywac testy owulacyjne 1 raz (na poaczatku bylam ziolona jak trawka na wiosne hehehe) a wiec tak zaczelam stosowac w 10 dniu cyklu i 11 dnia wyszla mi kontrolna ladna czerwona a testowa jasniutka nastepnego dnia testowa troszke przyciemniala ale jeszcze nie tak jak p[owinna bo i 12 dnia cyklui wyszly mi i testowa i kontrolna jednakowego zabarwienia to oznaczalo ze test jest pozytywny !!! ( test wyjdzie pozytywny jezeli linia kontrolna i testowa maja taka sama barwe lub gdy testowa jest ciemnejsza od kontrolnej !! )
niestety ten cykl ominelam w starankach bo lekarz podejzewal u mnie cukrzyce !!! wiec nie chcialam ryzykowac teraz mam kupe badan i prawdopodobnie nietolerancje glukozy ide 23 do diabetologa i zobaczymy co mi powie wtedy jak sie wszystkiego dowiem zadecydujemy czy sie starac czy te z narazie nie (poniewaz zaczne leczenie ) \
jezeli chcesz to przesle ci na maila notatke odnosnie testow owulacyjnych jakie dostalam od elzbietki !!! sa bardzo pomocne mi bardzo pomogly i juz wiem o co chodzi z testami owul. a testuje testy ok godz 16-17 (predzej nalezy przez 2 gofziny nie pic za duzo ) pozdrawiam cie cieplutko asia
 
Do góry