reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

reklama
Ja już myślałam, że te testy są popsute ;-)
18 dc kreska obok kontrolnej pierwszy raz była wyraźna i mniej więcej taka jak kontrolna, a wczoraj 19dc była dużo wyraźniejsza.
 
Dziewczyny prosze o pomoc te, ktore wiedza jak to interpretowac.
Ponizej zalaczam rysunek testow.
Od 1 do 17 dc była cienka ledwo widoczna drugra kreska.
18 dc o 20.00 była mocna, taka jak testowa druga krecha.
19dc o 20.00 druga krecha była jeszcze mocniejsza od kontrolnej, kolejnego 20 dc drugra kreska wyraźnie zbladła, ale jeszcze była minimalnie mocniejsza od tych z 1-17 dc.
Mam pytanie, kiedy wg tego wystąpiła owulacja. Wiem, że najlepszy wynik był 19dc, tylko pytanie jest kiedy najprawdopodobniej było owu? Bo coś się mówi, że wynik jest pozytywny, gdy jest 24-48 godzin przed owu. Może czepiam się szczegółów, ale jak już testuję to chciałabym dokładnie wiedzieć, może nawet co do godziny, kiedy przewidywalnie wystąpiła owu. Proszę o analizę.


 
Kurde, jak będziemy wszyscy czekali to nikt nic się nie dowie... myślalam, żeby napisać do tych co kupiłam testy, ale oni mi powiedzieli, że jakakolwiek kreska druga jest wynikiem pozystywnym. Terefere, pojęcia nie mają co sprzedają :wściekła/y: To co ja przez 17 dni byłam przed owulacją :-) No niby tak :-D
 
No już napisalam...
Wiecie co? Poczytałam tam trochę i mam wrażenie, że te testy to jakaś kicha jest. Mnóstwo dziewczyn pisze, że test ma się nijak do mierzonej temperatury i śluzu. Ja temperatury nie mierzyłam co prawda, ale ze śluzu to wynikało, że jużjestem po owu jakieś 2-3 dni, jak test dał pozytywny wynik.
No i skoro nikt nie potrafi odpowiedzieć na moje pytanie to wychodzi, że o kant tyłka te testy rozbic, bo równie dobrze wystarczy się przytulac w pewnym okresie coidziennie :-)
 
reklama
No już napisalam...
Wiecie co? Poczytałam tam trochę i mam wrażenie, że te testy to jakaś kicha jest. Mnóstwo dziewczyn pisze, że test ma się nijak do mierzonej temperatury i śluzu. Ja temperatury nie mierzyłam co prawda, ale ze śluzu to wynikało, że jużjestem po owu jakieś 2-3 dni, jak test dał pozytywny wynik.
No i skoro nikt nie potrafi odpowiedzieć na moje pytanie to wychodzi, że o kant tyłka te testy rozbic, bo równie dobrze wystarczy się przytulac w pewnym okresie coidziennie :-)

No właśnie ... ja tez trochę poczytalam... i ...
u mnie też śluzik był oki 2-3 dni przed tym co test wykrył... hmmmm zaczynam się zastanawiać...
Może pogadam o tym z moim gin. Ale to dopiero za 2 tyg.. bo tak mam umówioną wizytę
 
Do góry