reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Nie ma co panikować. Choć lepiej się temu dokładnie przyjrzeć. Kiedyś też miałam nieregularne miesiączki ale wszystko się ustabilizowało. Dla świętego spokoju idź do lekarza.
 
reklama
witaj Liju:) ja proponuje monitorowanie cyklu i gina..jest to skuteczna metoda i przy okazji robiolabym caly cykl od poczatku do konca testy owu i wtedy masz pewnosc czy dobrze pokazuja...POWODZENIA!!!!:-)
 
Liju a używałam Afrodyty jak się starałam o potomka. Wychodziło mi wszystko ładnie. Możesz spróbować. Na pewno bardziej się opłaca niż te na mocz, taniej wychodzi jak się stosuje jakiś czas. A sama droga nie jest.

Powodzenia w staraniach :* :tak:
 
już zamówiłam donne. Powinnam dojechać do mnie już dziś :tak: właśnie jak sobie policzyłam to te na mocz wychodzą drożej.
ehh...na razie czekam do poniedziałku... mam nadzieję (tfu, tfu-żeby nie zapeszyć) że jednak ten monitor nie będzie już potrzebny... dzięki za słowa otuchy :-)
 
nie chcę się nakręcać, ale jest wtorek i nie dostałam okresu... na razie boje się zrobić test, żeby się nie rozczarować... chyba poczekam do piątku. tak bym chciała zobaczyć 2 kreseczki!!!!!!!!!
 
witam serdecznie
jestem tu nowa, mam parę pytań, staram się z mężem o drugie dziecko ( mamy już 3 letnią córę), w październiku lekarz mi przepisał clotriberyl (nie wiem czy dobrze napisałam nazwę),chciał mi wspomóc owulację - nieukrywam że jak się naczytałam o tym leku to nabrałam złości, że lekarz mi wielu rzeczy nie powiedział, a tak naprawde nie było pewne czy go wogóle potrzebuje, w pierwszą ciąże zaszłam bez problemu w pierwszym cyklu starań. Jedyny kłopot to taki że miałam ostatnio nieregularne miesiączki 13 września a potem dostałam aż 7 listopada ( miałam przepisany duphaston na wywołanie jednak go nie wziełam dostałam @ samoistnie ) A więc lek ten ( clo) miałam brac od 4tego do 10 tego dnia cyklu po jednej tabletce i po dwóch dniach po odstawieniu leku mieliśmy się starać o maleństwo, aby się upewnić kupiłam sobie test owulacyjny robiłam pięć dni pod rząd od 12tego dnia cyklu test i nic kompletnie nie wykazał - no takie bladziutke te kreski testowej prawie nie było widać ( oczywiście codzienne starania się o dziecko pomimo tego ) potem w niedziele dałam sobie spokój z testem jednak w poniedziałek zaczął mnie brzuch boleć w dole bardziej niż zwykle więc zrobiłam sobie test owulacyjny i wyszly dwie kreski ta testowa ciemniejsza i tak codziennie mi wychodzi od poniedziałku 21listopada aż do dziś, przedwczoraj i wczoraj czułam takie ciągnięcie w dole brzucha, sama nie wiem co o tym myśleć? Czy test jest jakiś wadliwy ? czy to ciąża? czy może zwyczajnie tyle dni zbliżam się do owulacji, jutro idę do lekarza bo kazał przyjść 10 dni po odstawieniu Clo. bardzo prosze o jakieś uwagi co o tym myślicie?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pomocy !! Dzisiaj mam 16 dc, cykle mam 28 dniowe, ostatni jakoś nie wiem dlaczego trwał 26 dni. Od 9 dc robię testy owu.Do 13 dc kreska kontrolna ledwo widoczna. Od 14 dc kreska testowa ciut jaśniejsza od kontrolnej, wczoraj (15dc) to samo, dzisiaj testowa jasniejsza niż wczoraj i przedwczoraj ale taka sama jak kontrolna. Co się dzieje?? Jak mam to interpretować??
 
reklama
Może Ci się znowu cykl przesunął? Nie martw się :) Ja podczas stosowania testów owulacyjnych miałam w jeden cykl bezowulacyjny :( ale ginekol mi powiedział, że to normalne. Tak więć życzę powodzenia w staraniach :)
 
Do góry